Angle down Atgal

Šalčininkų ugniagesiai prisijungė prie prevencinės akcijos „Saugi kaimynystė“

Kad žmonės savo bendruomenėse jaustųsi saugūs, Šalčininkų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai kartu su rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojais, prisijungę prie policijos komisariato pareigūnų rengiamos prevencinės akcijos „Saugi kaimynystė“, lankė seniūnijų gyventojus.

Susitikimuose su jais taip pat dalyvavo seniūnai ir seniūnaičiai. Policijos pareigūnai informavo gyventojus apie kriminogeninę situaciją rajone, nusikaltimų prevenciją, saugaus eismo kelyje taisykles, taip pat kokių priemonių imtis pastebėjus viešosios tvarkos taisyklių pažeidimus, o priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai supažindino su gaisrų statistika, ragino laikytis priešgaisrinės saugos taisyklių bei priminė, kokių veiksmų imtis ištikus nelaimei.

Šalčininkų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai tokiuose susitikimuose dalyvauja jau ne pirmus metus, o nuo šios vasaros aplankė jau šešias seniūnijas. Pareigūnai džiaugiasi, kad kasmet į juos atvyksta vis daugiau bendruomenės narių ir jie aktyviai bendradarbiauja su policijos, savivaldos ir kitų institucijų atstovais, nes svarbiausias akcijos tikslas ir yra stiprinti gyventojų saugą jų gyvenamosiose vietovėse, įtraukiant į tai kuo daugiau žmonių.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite