Angle down Atgal

Šalčininkų rajono pareigūnai sulaikė suoliukus vogusį septyniolikmetį

Vasario 13 dieną Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl to, kad iš Vilkiškių dvaro sodybos teritorijos, esančios Turgelių seniūnijoje, Vilkiškių kaime, buvo demontuoti bei pavogti trys suoliukai ir šiukšliadėžė.

Pavogtas turtas priklauso Šalčininkų rajono savivaldybės administracijai. Vagių nesustabdė tas faktas, kad suoliukai buvo įrengti savivaldybės pastangomis, gerinti gyventojų visuomeninę infrastruktūrą viešose vietose.

Operatyvaus pareigūnų darbo dėka vagystė buvo greitai išaiškinta. Paaiškėjo, kad minėtą nusikaltimą padarė septyniolikmetis, Vilkiškių kaimo gyventojas, kuris policijai žinomas, kaip linkęs daryti teisės pažeidimus.

Pažymėtina, kad pažeidimai nukreipti į viešose vietose esanti savivaldybės turtą ir miesto infrastruktūrą, visada bus policijos dėmesio centre.

Prašoma gyventojų būti aktyviais ir kaskart apie asmenis niokojančius arba besikėsinančius pagrobti viešose vietose esantį savivaldybės turtą pranešti skubios pagalbos telefonu Nr. 112.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite