Angle down Atgal

Šalčininkų policija, triuškindama nelegalaus alkoholio „taškus“, aptiko ir ginklų (vaizdo įrašas)

Šalčininkų r. policijos komisariato pareigūnai nuolat reaguoja į gyventojų pranešimus dėl nelegalios apyvartos alkoholiu – jų atliktos policinės priemonės kaskart duoda rezultatų. Priemonių metu rasta ne tik naminukės ir kontrabandinių rūkalų, bet ir nelegaliai laikomų ginklų.

Spalio 4 d. pareigūnai, netikėtai apsilankę ir atlikę kratą Šalčininkų r., Pabarės sen., Mištūnų k. gyventojo (gimusio 1963 m.) namuose, surado 3 lygiavamzdžius ginklus. Kratos metu šeimininkas įžeidinėjo policijos pareigūnus, plūdosi necenzūriniais žodžiais ir nevykdė jų teisėtų reikalavimų, todėl pareigūnai išsivežė ne tik nelegaliai laikomus ginklus, bet ir patį namo šeimininką, surakintą antrankiais. Vyras atsidūrė areštinėje.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 253 str. 1 d.). Įtariamajam gresia areštas arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Spalio 5 d. pareigūnai „aplankė“ vieną Pabarės k. gyvenančią moterį (gimusią 1968 m.) – ji vietos gyventojams žinoma, kaip prekiaujanti nelegaliu alkoholiu. Moters namuose Šalčininkų policijos pareigūnai aptiko daugiau nei 10 l naminukės ir užfiksavo prekybos svaigalais faktą.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d.). Moteriai gresia rimti nemalonumai – viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Spalio 9 d. Jašiūnų gyventojos (gimusios 1983 m.) namuose pareigūnai aptiko naminės degtinės ir kontrabandinių cigarečių, taip pat užfiksavo nelegalios prekybos alkoholiu faktą.

Šalčininkų policija dėkinga visuomenei už aktyvią pagalbą ir vertingą informaciją išaiškinant šiuos teisės pažeidimus ir prašo gyventojų nebūti abejingiems ir apie žinomus panašaus pobūdžio teisės pažeidimus pranešti skubios pagalbos telefonu 112, www.epolicija.lt arba telefonu 8 700 60000.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite