Angle down Atgal

Šalčininkų kontrolės punkte sulaikytas suklastotą vairuotojo pažymėjimą pateikęs baltarusis

Tribonių užkardos pasieniečiai į Lietuvą neįleido vilkiką vairavusio baltarusio, kuris Šalčininkų kontrolės punkte patikros metu pateikė, įtariama, suklastotą savo šalies vairuotojo pažymėjimą.

Trečiadienį Šalčininkų kontrolės punkte dirbę Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Varėnos rinktinės Tribonių užkardos pareigūnai tikrino iš Baltarusijos į Lietuvą vykusio vilkiko „Renault Magnum“ ir prie jo prikabintos puspriekabės  Krone“ dokumentus. Abi transporto priemonės buvo pažymėtos baltarusiškais registracijos numeriais.

Patikros metu vairuotojas, 36-erių Baltarusijos pilietis, pasieniečiams pateikė tvarkingus transporto priemonių dokumentus. Jo ištiestas baltarusiškas vairuotojo pažymėjimas VSAT pareigūnams sukėlė įtarimų. Pirminiais duomenimis, tai – visiška klastotė.

VSAT pareigūnai užsieniečio į šalį neįleido, jis grįžo į Baltarusijos pusę. Galimai suklastotas pažymėjimas iš jo paimtas.

Vilkiką ir puspriekabę su tuščios taros kroviniu Tribonių pasieniečiai perdavė vėliau į Šalčininkų punktą atvykusiam  kitam Baltarusijos piliečiui, atsiųstam vilkiko ir puspriekabės savininkų. Jis turėjo visus reikiamus tvarkingus dokumentus ir teisę vairuoti sunkiasvorę transporto priemonę.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite