Angle down Atgal

Šalčininkų gyventojams bus įrengtas pėsčiųjų ir dviračių takas

Susisiekimo ministro Jaroslav Narkevič įsakymu skirta ES fondo lėšų Šalčininkuose įrengti pėsčiųjų ir dviračių takui. Šalčininkų mieste nėra vietinio viešojo transporto sistemos, tad gyventojai daugiausia juda savo automobiliais, tuo pačiu didindami neigiamą poveikį aplinkai. Susisiekimo problemas lemia nepakankamai išvystyta pėsčiųjų ir dviračių takų infrastruktūra.

„Įrengti taką – modernus būdas spęsti miesto transporto sistemos problemas, oro taršą. Naujai nutiestas pėsčiųjų ir dviračių takas susijungs su Šalčininkų mieste esančiais takais. Inicijuojamas projektas yra labai svarbus, nes naujas takas skirtas privažiavimui prie gyvenamųjų namų, rekreacinių zonų, o taip pat šalia tako įsikūrusioms įstaigoms, verslo subjektams, - sako ministras J. Narkevič. 

Įgyvendinus projektą Šalčininkų gyventojai galės patogiai judėti pėsčiomis ar dviračiais. Tikimasi, kad dalis jų namuose paliks automobilį ir rinksis aplinkai draugiškesnį keliavimo būdą savo mieste.
Projekto metu planuojama įrengti pėsčiųjų ir dviračių taką Šalčininkų m. 0,241 km (kairė Vilniaus g. pusė) ir 0,257 km (dešinė Vilniaus g. pusė) ilgio. Planuojamas bendras pėsčiųjų ir dviračių tako ilgis siekia apie 0,498 km.

Bendra projekto vertė 83.210,00 Eur, t. t. ES fondų lėšos 68.215,55 Eur.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite