Angle down Atgal

„Šalčininkų autobusų parkas“ diegia naujovę: kelionės bilietai internetu

UAB „Šalčininkų autobusų parkas“ šiuo metu diegia naujovę – keleiviai galės įsigyti kelionės bilietus internetu. Šį sprendimą įtakoja noras užtikrinti patogesnį keleivių aptarnavimą.

- Sparčiai plėtojantis internetinei prekybai ir paslaugų užsakymams internetu nusprendėme įvesti šią naujovę ir Šalčininkų rajono keleivių vežimo srityje. Šis sprendimas aktualus mobiliam ir šiuolaikinėmis technologijomis besinaudojančiam jaunimui. Be to, taip pat siekiama palengvinti vairuotojų darbą. Tačiau tai nereiškia, kad atsisakysime įprastų bilietų. Kiekvienas keleivis, įlipęs į autobusą visada galės įsigyti įprastą bilietą iš vairuotojo, - sako UAB „Šalčininkų autobusų parkas direktorius“ Edgar Obločinski.

Vienkartiniai kelionės bilietai internetinėje prekyboje bus parduodami ir su 50 arba 80 proc. nuolaida, taip pat bus galimybė įsigyti ir mėnesinius važiavimo bilietus, atsiskaitymo būdas – elektroninė bankininkystė. Elektroniniu būdu įsigijęs bilietą keleivis į el. paštą gaus vardinį kelionės bilietą, kurį turės pateikti autobuso vairuotojui. Anot autobusų parko direktoriaus E. Obločinskio, spausdinti bilieto nebūtina, svarbu išsaugoti jį išmaniajame telefone.

Bilietų įsigijimo klausimais gyventojai gali skambinti tel. (8 380) 53848.

Planuojama, kad pirmuosius bilietus internetu Šalčininkų autobusų parko keleiviai įsigis dar šiemet.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite