Angle down Atgal

Šalčininkietis „užkibo“ ant sukčių kabliuko

Liepos 7 dieną šalčininkietis internetiniame portale www.skelbiu.lt,surado skelbimą apie parduodamą benzopjūklą. Paskambinęs pardavėjui, pastarasis paaiškino, kad prekė yra rezervuota, tačiau, jei į jo sąskaitą bus pervestas 50 eurų avansas, benzopjūklo kitam asmeniui neparduos ir lauks atvykstančio pirkėjo.

Vėliau, pirkėjui pervedus 50 eurų avansą ir sms žinutėmis susirašius su pardavėju, buvo sutarta, kad šalčininkietis turi atvykti net į Kauno miestą, kur prie prekybos centro susitiks su pardavėju ir pasiims benzopjūklą. Sutartu laiku atvykus į vietą, praėjus valandai pirkėjas nepasirodė, telefono skambučiai buvo atmetami, o vėliau telefonas buvo išjungtas ir su benzopjūklo pardavėju susikontaktuoti nepavyko. Benzopjūklo pirkėjas suprato likęs apgautas ir pakliuvęs į sukčių pinkles.

Dar kartą įspėjame, būkite budrūs, neapsigaukite norėdami įsigyti prekę internete žemesne nei vidutinė rinkos kaina. Nesusitikę su pardavėju ir gyvai neapžiūrėję daikto nesutikite mokėti avanso – venkite pirkti virtualiai, matydami vien nuotraukas internete‼

Prašoma gyventojų būti budriais ir nepakliūti į sukčių pinkles. Įtarus, jog yra sukčiaujama, visais atvejais skambinkite skubios pagalbos telefonu 112 arba atvykite į artimiausią policijos komisariatą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite