Angle down Atgal

Sakartvelas tarptautinio oro susisiekimo ribojimus pratęsė iki rudens

Sakartvelo civilinės aviacijos agentūra pranešė, jog atsižvelgusi į koronaviruso epidemiologinę padėtį šalyje ir pasaulyje nusprendė dar mėnesiui iki rugpjūčio pabaigos pratęsti tarptautinių reguliariųjų skrydžių apribojimus.

„Tarptautinio reguliaraus oro susisiekimo ribojimų galiojimas pratęsiamas iki rugpjūčio 31 dienos imtinai. Oro linijų bendrovės, norinčios vykdanti reguliarius skrydžius į Sakartvelą, apie tai informuotos“, – pranešė agentūra.

Draudimas negalios tik trim oro susisiekimo kryptimis. Pagal pasiektus susitarimus, nuo rugpjūčio 2 dienos Vokietijos aviakompanija „Lufthansa“ du kartus per savaitę skraidins maršrutu Miunchenas-Tbilisis, o Prancūzijos „Air France“ nuo rugpjūčio 8-osios atliks po du reisus per savaitę maršrutu Paryžius-Tbilisis. Tęsiamos derybos su Latvijos aviakompanija „Air Baltic“ dėl reguliaraus susisiekimo tarp Rygos ir Tbilisio atnaujinimo, skelbia Sakartvelo tarnyba.

Sakartvelas tarptautinį keleivių oro susisiekimą dėl COVID-19 pandemijos visiškai sustabdė kovo 21-ąją, o nuo liepos 13-osios jį atvėrė tik su penkiomis valstybėmis – Lietuva, Latvija, Estija, Vokietija ir Prancūzija.

Liepos 27 dienos duomenimis, beveik 4 mln. gyventojų turinčiame Sakartvele nuo pandemijos pradžios nustatyti 1137 užsikrėtimai koronavirusu SARS-CoV-2, 16 mirčių dėl jo sukeliamos ligos COVID-19.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite