Angle down Atgal

S. Skvernelis: negali būti jokio diskriminavimo dėl amžiaus

Premjeras Saulius Skvernelis ramina vyresnio amžiaus žmones ir teigia, kad jokia diskriminacija Lietuva nėra galima, ji nepriimtina.

Šią savaitę dalis vyresnio amžiaus žmonių viešojoje erdvėje piktinosi, kad užrašai prie įvairių parduotuvių ar kitų vietų įėjimų, jog vyresnio amžiaus žmonėms nerekomenduojama ar net draudžiama įeiti į patalpą, yra diskriminuojantys.

„Matau atskirus bandymus klaidinti arba kiršinti. Todėl norėčiau aiškiai pasakyti: nėra ir negali būti jokio diskriminavimo dėl amžiaus, sveikatos būklės ar kitų dalykų. Visi žmonės yra lygūs. Visiems privalo būti garantuojamos lygios galimybės dirbti, naudotis paslaugomis, lankytis visose pageidaujamose vietose, įsigyti norimas prekes, leisti laisvalaikį jiems patinkančiu būdu. Saugokime tų žmonių, kurie prieš koronavirusą yra labiausiai pažeidžiami, sveikatą ir gyvybes, tačiau jokiu būdu nepaverskime to visuomenės susiskaldymu. Čia ne vieta pigiam politikavimui ir dėmesio vaikymuisi“, – savo feisbuko paskyroje teigia premjeras.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite