Angle down Atgal

S. Skvernelis: Į Lietuvą keliauja 300 tūkstančių testų ir reagentų

Premjeras Saulius Skvernelis informuoja, kad į Lietuvą jau skrenda lėktuvas, kuriame daugiau nei 300 tūkstančių testų ir reagentų, reikalingų koronaviruso tyrimams atlikti. Pasak ministro pirmininko, Vilniuje šis krovinys bus pristatytas dar šį vakarą.

„Daugiau nei 300 tūkstančių. Tiek testų ir reagentų yra lėktuve, kuris ką tik pakilo iš Changsha Huanghua oro uosto Kinijoje ir skrenda į Lietuvą. Vilniuje turi nusileisti šį vakarą“, - feisbuke rašo premjeras.

Šios priemonės, teigia S. Skvernelis, leis periodiškai testuoti ne tik visus medikus, bet ir tuos, kurie, pasak jo, dirba priešakinėse karo su koronavirusu linijose.

„Tikrai gera žinia. Sutelksime pajėgumus ir galėsime periodiškai testuoti visus medikus. Taip pat ir kitus mūsų žmones, kurie dirba priešakinėse karo su koronavirusu linijose. Ir, žinoma, tai galimybė visiems likusiems, kurie jaučia simptomus ir nori žinoti atsakymą.

Virusas jau šalies viduje. Neturime jokio kito pasirinkimo. Reikalausiu, kad būtų vykdomas testavimas maksimaliomis apimtimis“, - teigė S. Skvernelis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite