Angle down Atgal

S. Skvernelis prabilo apie karantino paskelbimo terminus

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis teigia, kad kalbos apie esą spalį ketinamą paskelbti karantiną yra netiesa. Premjero teigimu, apie jokius karantino terminus apskritai nekalbama.

„Tai visiška netiesa. Apie jokius terminus apskritai nekalbama“, – nuotolinėje spaudos konferencijoje sakė S. Skvernelis.

„Jei matytume, kad „perkaista“ mūsų sveikatos apsaugos sistema, kad yra pildomos laisvos ir paruoštos COVID–19 pacientams paruoštos ligoninių lovos, kad pildosi mūsų reanimacijos, kur reikalinga papildoma plaučių ventiliacija arba dirbtinis plaučių kvėpavimo aparatas, (...), turint didelius koronaviruso augimo skaičius, turint nebe židinius, bet visuotinį paplitimą šalyje, tokios sąlygos leistų įvesti karantiną“, – pridūrė S. Skvernelis.

Premjeras akcentavo, kad ir tokiu atveju „karantino apimtys galėtų būti įvairios“, tačiau šiuo metu tokių indikacijų nematoma.

„Šiandien tokių indikacijų neturime. Turime penkis miestus arba miestus ir rajonus, kuriuose susirgimų skaičius yra daugiau nei 85 proc. Visoje kitoje Lietuvos teritorijoje situacija yra gera“, – sakė premjeras.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite