Angle down Atgal

S. Margis: „Gavome atsakymus ir galime lengviau atsikvėpti“

Vakar Pakruojo rajono meras S. Margis savo socialinių tinklų paskyroje pasidalijo nerimą keliančia žinia – vienas iš Tarybos narių atliko greitąjį koronaviruso testą, kurio rezultatas parodė, kad asmuo yra persirgęs COVID-19 arba galimai serga. Imtasi visų saugumo priemonių, atšauktas šiandien turėjęs įvykti Tarybos posėdis. Visgi šiandien S. Margis pasidalijo gera žinia – atlikus dar vieną tyrimą Tarybos nariui koronavirusas nenustatytas.

„Gavome atsakymus ir galime lengviau atsikvėpti

Kaip informavau vakar, turėjome žinių, kad vienam iš rajono tarybos narių, su kuriuo dalyvavome koalicijos posėdyje, greitasis koronaviruso testas parodė galimą COVID-19 ligos atvejį. Šiandien gavome atsakymą, kad tarybos nariui padarius dar vieną tyrimą iš nosiaryklės (kuris rodo patikimesnį rezultatą), gautas NEIGIAMAS atsakymas.

Galima kelti daug klausimų, kodėl vienas testas buvo teigiamas, o kitas neigiamas. Greitieji testai rodo ir galimą persirgimą COVID-19, kai nebesi ligos platintojas.

Mes į situaciją reagavome pagal visus reikalavimus, matydami, kas vyksta kaimyniniuose rajonuose ir siekdami maksimaliai apsaugoti savo kolektyvus ir artimus žmones.

Taip pat neigiamus tyrimo atsakymus gavo ir artimi Tarybos nario asmenys, kurie irgi buvo patikrinti.

Taigi, grįžtame į darbus, planuojame laiką nukeltam rajono Tarybos posėdžiui ir toliau dirbame įprastiniu būdu!

Primenu – saugokime vieni kitus, dėvėkime apsaugines veido kaukes, dezinfekuokime rankas, laikykimės saugių atstumų ir įvertinkime savo sveikatos būklę, dalyvaudami viešajame gyvenime.“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite