Angle down Atgal

S. Kearsley knyga „Mariana”

Tinklaraštis KNYGŲ PUSLAPIUOSE ir internetinis knygynas www.knyguklubas.lt rekomenduoja S. Kearsley knygą „Mariana”.

Susanna Kearsley

Leidykla „Svajonių knygos“

„Mariana“

„Pasvarsčiau, jog galbūt, tik galbūt, viskas išties vyksta tikslingai, galbūt tikrai esama kažkokios mistinės jėgos, kuri lemia mūsų dalią, ir tai, kad suradau apyrankę - joks atsitiktinumas. O tiesą sakant, neišvengiamybė...“

Kai praeitų metų pabaigoje skaičiau „Rožių sodą“, niekaip negalėjau sustoti. Taip įtraukė ir sudomino. Aš tiesiog turiu kažkokią nenusakomą trauką Anglijos dvarams ir jų paslaptims. Viena didžiausių svajonių yra nuvykti į nuostabiai gražų Anglijos kaimo dvarą ir pajusti tą nenusakomą jausmą... Vos tik leidykla išleido dar vieną autorės knygą, žinojau, kad būtinai skaitysiu. 

Džulija - jauna ir itin perspektyvi vaikiškų iliustracijų kūrėja. Dar vaikystėje ji pamato Pilkojo avino namą ir suvokia, jog tai jos svajonių namas. Pats likimas nori, kad Džulija jį įsigytų ir sužinotų jo istoriją. Pilkojo avino namas ir jo praeitis pamažu užvaldo jaunąją knygos heroję ir tuomet jau sunku suprasti, kur dabartis, o kur praeitis. Besiaiškinant svetimas paslaptis, tenka kapstytis po savo pačios jausmus ir priimti rimtus sprendimus. 

Tai dar vienas puikus romanas apie keliones į praeitį! Jau buvau pasiilgusi šio žanro knygų, tad skaityti buvo vienas malonumas. Kaip visada autorė suteikia daug vietos aprašymams ir sukuria jaukią veikėjų bendruomenę. Skaitydama negalėjau atsidžiaugti paprasta ir gražia moterų draugyste ir ramiu mažo miestelio gyvenimu, kur niekas neskuba ir nesiverčia per galvas dėl reikalų gausybės. 

Buvo labai įdomu skaityti apie Džulijos persikūnijimus į Marianą. Ta riba tarp jų itin trapi ir tas labai žavėjo skaitant. Aišku tik viena: abi norėjo iš gyvenimo daugiau, nei jis siūlė. Ir abi nebijojo to siekti. Lengvas, įtraukiantis ir gyvas - geriausiai kaip galėčiau apibūdinti šį romaną. O pats viršelis tiesiog alsuote alsuoja rudeniu. Jei norisi lengvo istorinio ir paslaptimis apipinto romano, tai „Mariana“ Jums tikrai patiks.

Knyga įsigykite internetiniame knygyne www.knyguklubas.lt .

Tinklaraščio „Knygų puslapiuose“ ieškokite čia.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite