Angle down Atgal

Rygiškių Jono ir Sūduvos gimnazijų abiturientams įteikti brandos atestatai

Savaitgalį įvyko gražios mokyklos baigimo šventės – brandos atestatai įteikti Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos ir Sūduvos gimnazijos abiturientams.

Mokyklos baigimo šventėse dalyvavo ir abiturientus sveikino Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda ir LR Seimo narys Dainius Gaižauskas, draugai ir artimieji. Sūduvos gimnazijos abiturientus pasveikinti atvyko ir Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika.

Rugpjūčio 8 d. Sūduvos gimnazija išleido 43-iąją abiturientų laidą. Sėkmingai egzaminus išlaikė ir brandos atestatus gavo 170 gimnazijos abiturientų. 8 iš jų brandos egzaminuose gavo šimtukus.

Rugpjūčio 9 d. Rygiškių Jono gimnazijoje brandos atestatai įteikti 153 laidos abiturientams. Sėkmingai mokslus baigė 190 gimnazistų, iš jų 22 šimtukininkai, 4 gimnazistams įteikti atestatai su pagyrimu.

„Sveikinu visus, sėkmingai įveikusius visus iššūkius, ir linkiu, kad per dvylika metų įgytos žinios ir gebėjimai būtų pagrindas ateities pasirinkimams, naujiems ieškojimams ir dideliems pasiekimams! Linkiu sėkmės tolimesniuose gyvenimo pasirinkimuose. Būkite ryžtingi, drąsūs ir atsakingi piliečiai, tegul visuomet jus lydi jaunatviškas veržlumas ir begalinis noras tobulėti, o įgyti pasiekimai skatina sugrįžti į gimtąjį miestą. Būkite laimingi, kurkite geresnę Lietuvą ir gražesnę Marijampolę!“, – sveikindamas abiturientus sakė meras P. Isoda.

Atestatų įteikimo iškilmėse geriausiai besimokantiems ir aktyviems abiturientams buvo įteiktos padėkos už gerus mokymosi rezultatus ir aktyvią visuomeninę veiklą, pasakyta daug gražių sveikinimų ir linkėjimų. Nors ir šventiškai nusiteikę, abiturientai ir jų artimieji, atėję pasveikinti su gražia brandos švente, neslėpė jaudulio, nes jaunuoliai pradeda savarankišką gyvenimą, kuriame teks ieškoti, atrasti ir siekti sėkmingai įgyvendinti savo svajones.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite