Angle down Atgal

„Ryanair“ streikas palies ir lietuvius keliautojus

Praėjusią savaitę pasklido žinia, kad rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais dėl geresnių darbo sąlygų po dvi dienas streikuos pigių skrydžių aviakompanijos „Ryanair“ pilotai iš Didžiosios Britanijos. Po to, kai tokią žinią pranešė šie pilotai, apie streikus kalbas patvirtino ir Portugalija, Ispanija bei Airija. Šie streikai palies ir lietuvius.

Didžiosios Britanijos oro linijų pilotų asociacija balsavo ir dauguma lėmė, jog streikai vyks du kartus - rugpjūtį ir rugsėjį.

Rugpjūtį streikas, kaip numatoma, vyks nuo 22 dienos, 00:01 val. iki 23 dienos, 23:59 val., o rugsėjį - nuo 2 dienos, 00:01 val., iki 4 dienos, 23:59 val.

Portugalijoje streikas planuojamas rugpjūčio 21-25 dienomis, o Airija ir Ispanija tikslios datos dar nepranešė.

Pati bendrovė apgailestauja, jog toks darbuotojų streikas gali sujaukti žmonių planus, tačiau profesinės sąjungos neatlyžta - kovoja dėl geresnių socialinių garantijų ir darbo sąlygų. Taip pat pilotai piktinasi ir dėl kompanijos planų atleisti dalį darbuotojų.

Lietuviai taip pat turėtų pasitikrinti, ar jų skrydžiai įvyks ir nesugrius planai, mat tarp keturių šalių, kuriose šiuo metu planuojami streikai, kompanija keleivius skraidina į Didžiąją Britaniją, Airiją ir Ispaniją iš visų trijų mūsų keleivinių oro uostų - Vilniaus, Kauno ir Palangos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite