Angle down Atgal

Rusija savo teritorijos pietuose ir Kryme pradėjo naujas karines pratybas

Rusijos kariškiai antradienį pranešė šalies pietuose netoli Ukrainos ir aneksuotame Kryme pradėję pratybas ir nurodė, kad jose dalyvauja apie 6 tūkst. karių ir mažiausiai 60 naikintuvų.

Rusijos naujienų agentūros citavo Pietinės karinės apygardos informaciją, kad šios pratybos yra kovinio pasirengimo patikrinimas.

Pratybos surengtos tarp Maskvos ir Vakarų tvyrant didžiulei įtampai dėl Ukrainos ir nuo jos atplėšto Krymo.

„Junginiai treniruosis vykdyti daug įvairių užduočių, įskaitant visapusės paramos taktinėms pratyboms organizavimą“, – sakoma Gynybos ministerijos pareiškime.

„Taip pat bus surengtos kovinio šaudymo pratybos panaudojant visų tipų aviaciją, raketų divizijas ir Juodosios jūros laivyno bei Kaspijos flotilės laivų grupes“, – sakoma pranešime.

Naikintuvai ir bombonešiai praktikuosis suduoti aviacijos smūgius „taikiniams, esantiems maksimaliu atstumu“, ir vykdyti kitas užduotis, remdamosi Gynybos ministerija pranešė Rusijos naujienų agentūros.

Pratybos vyks Rusijos aneksuotame Kryme ir Rusijos pietiniuose Rostovo bei Krasnodaro regionuose.

Informacijos apie tai, kiek truks pratybos, nepateikiama.

Prie Ukrainos sienų 100 tūkst. karių sutelkusią Rusiją Vakarai kaltina rengiantis galimai invazijai į provakarietišką savo kaimynę. Pati Maskva neigia turinti tokių planų.

Šis Rusijos pajėgų sutelkimas sukėlė didžiausią Rytų ir Vakarų santykių krizę nuo Šaltojo karo laikų.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite