Angle down Atgal

Rusija išsiunčia du Suomijos ambasados darbuotojus

Maskva antradienį pranešė, kad dviem Suomijos ambasados Rusijoje darbuotojams nurodyta palikti šalį atsakant į analogišką Helsinkio žingsnį.

Užsienio reikalų ministerija pareiškime nurodė iškvietusi Suomijos ambasadorių Maskvoje, kad pareiktų „griežtą protestą“ dėl dviejų Rusijos diplomatų išsiuntimo iš kaimyninės Suomijos balandžio mėnesį.

Ministerija taip pat kaltino Suomiją, kad ši laikosi „konfrontacinio kurso“ Rusijos atžvilgiu, tiekia ginklus Ukrainai ir „dangsto Ukrainos nacionalistų nusikaltimus“ prieš civilius gyventojus.

„Rusija priėmė sprendimą dėl dviejų Suomijos ambasados Maskvoje darbuotojų tolesnio buvimo Rusijos Federacijoje nepriimtinumo“, – nurodė ministerija.

Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui vasario 24 dieną pasiuntus karius į Ukrainą, Vakarų šalys išsiuntė dešimtis rusų diplomatų. Maskva į tai atsakė analogiškomis priemonėmis.

Suomija, turinti 1 340 km ilgio sausumos sieną su Rusija, neseniai patvirtino, kad teiks paraišką dėl narystės NATO, atsisakydama ilgametės karinio neprisijungimo politikos.  

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite