Angle down Atgal

Rungtynės su ypatinga pradžia ir šventiška pabaiga

Sekmadienį, vasario 2 d., vykęs Utenos „Juventus“ susitikimas su Alytaus „Sintek-Dzūkija“ prasidėjo ir baigėsi ypatingai. Rungtynių pradžios akcentas – atiduota pagarba legendiniam krepšininkui Kobe Bryant, tiksint sekundėms nuo 24 iki 8 (tokiais numeriais pažymėtais marškinėliais vilkėjo Kobe Bryant).

Dar vienas pradžios akcentas – Utenos rajono savivaldybės mero Alvydo Katino pasveikinimas 60-ies metų sukakties proga. Merui „Juventus“ klubo prezidentas Eimantas Skersis įteikė marškinėlius, pažymėtus 60-uoju numeriu, ir linkėjo kuo geriausios kloties visuose darbuose. Sveikinimus ir dovanos įteikimą lydėjo gausiai susirinkusių sirgalių plojimai.

O rungtynės baigėsi ypatingai dėl to, kad uteniškiai puikiai žaidė ir nugalėjo svečius iš Alytaus rezultatu 84:71. Džiugu sakyti, kad prie tokio ypatingumo uteniškiai jau priprato: iš dešimties paskutinių žaistų rungtynių „Juventus“ pralaimėjo tik „Žalgiriui“.

Krepšinio sirgalius džiugino Bryanto Crawfordo, Vytauto Šulskio, Norberto Gigos, Žygimanto Skučo ir kitų „Juventus“ krepšininkų žaidimas. Visą varžybų metą uteniškių pranašumas buvo akivaizdus. Dėl to alytiškių treneris Voldemaras Chomičius patenkintas nebuvo, tad nenuostabu, kad „užsidirbo“ techninę pražangą. Uteniškiai puikiai gynėsi, buvo taiklūs ir iškovojo 13-ą pergalę. Velnio tuzinas Utenos krepšininkams kojos nepakišo.

Šiuo metu „Juventus“ užima ketvirtą turnyrinės lentelės vietą, pralenkdamas Klaipėdos „Neptūną“ ir kitas žemiau esančias komandas. Kad yra stipresni už „Neptūną“, uteniškiai turės įrodyti šeštadienį, vasario 8 d., Klaipėdoje. Tikėkimės, kad „Juventus“ galės įsirašyti ir 14-ą pergalę.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite