Bendra laimėtojų nuotrauka.
Angle down Atgal

Rumšiškėse varžėsi šaškininkai

Rumšiškių seniūnijos buvę ir esami gyventojai į šaškių turnyrą Romualdo Urmilevičiaus taurei laimėti renkasi kasmet lapkritį Rumšiškių kultūros centre. Šiais metais turnyras vyko lapkričio 9 dieną ir tai buvo jau septynioliktas kartas. Šįkart dalyvavo 18 dalyvių. Buvo ir mokinių iš Žiežmarių gimnazijos, Vaclovo Giržado progimnazijos ir Rumšiškių gimnazijos. Kaip ir kasmet, dalyvavo senųjų rumšikiečių šeimų palikuonys – Bronislovas Rimutis ir Vaclovas Babkauskai, Stanislovas ir Zigmas Abromavičiai, Algirdas ir Andrius Ulozai. Buvo ir pirmąkart dalyvaujančių, kaimynų pakviestų ar skelbimą užvydusių.

Mokiniai ir suaugusieji rungėsi kartu. Moterų tarpe pirmąją vietą laimėjo Gražina Kazanavičienė, antrąją – Zujūtė Milena, Žiežmarių gimnazijos septintokė, trečiąją – Valkavičiūtė Meida, V. Giržado progimnazijos moksleivė.

Vyrų tarpe nebe pirmą kartą pirmąją vietą laimėjo Saulius Simanavičius, antrąją – visiems mūsų rajone pažįstamas rašytojas Stanislovas Abromavičius, trečiąją – Vaclovas Babkauskas. Taures ir medalius bei dovanėles nugalėtojams įteikė Romualdas Urmilevičius. Skirstėsi dalyviai iki kitų metų lapkričio 7 dienos, džiaugdamiesi gražia tradicija susieiti, dalyvauti, ir aišku, tikėdamiesi laimėti kitais metais.

S. Kazanavičiaus nuotr.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite