Angle down Atgal

Rugsėjo 29-oji: vardadieniai, astrologija

Rugsėjo 29-oji – Šv. Mykolas, Šv. Gabrielius ir Šv. Rapolas. Dagos diena. Pasaulinė širdies diena.

Rugsėjo dvidešimt devintoji, antradienis – 273-ioji metų diena (antroji 40-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 93 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Gabras, Gabrė, Gabrielė, Michalina, Mikalina, Mikolė, Mykolas, Rafaelė, Rapolas, Rapolė;

rytoj: Bygailas, Bygailė, Bytautas, Bytautė, Byvainas, Byvainė, Gudrė, Jaras, Jeronimas, Skirgaila, Sofija, Vera, Veranas, Žymantas, Žymantė;

poryt: Mančius, Mantas, Namgailas, Namgailė, Namgaudas, Namgaudė, Remigas, Remigija, Remigijus, Teresė, Velta.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.16, leidžiasi 19.01. Dienos ilgumas – 11.45.

Šiandien – šeštoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Svarstyklių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Ne idėja, o jausmu patraukiami žmonės“ (H. Tenas).

************

Astrologinė prognozė rugsėjo 29-ajai, antradieniui

AVINAS. Šiandien sunku bus apsispręsti svarbiuose dalykuose. Miglotai suvoksite realybę, perspektyvas. Galbūt paaiškės, kad pažeidėte įstatymą, moralinį kodeksą ar dangstėte nelegalias aferas.

JAUTIS. Šiandien palanku skirti susitikimus, pasimatymus, ieškoti kolektyvinių sprendimų ir draugiškai leisti laiką su bendraminčiais. Seksis reikšti iniciatyvą, demonstruoti organizacinius sugebėjimus.

DVYNIAI. Netikėtai gali gimti tokių idėjų, kurios pakels darbo produktyvumą. Arba jums taip atrodys ir tai stimuliuos optimizmą bei ambicijas. Jeigu bus proga, neatsisakykite pabendrauti su įtakingais veikėjais.

VĖŽYS. Šiandien daug kas priklausys nuo jūsų ryšių bei įtakos. Vadovaukitės iš anksto susidarytu darbų planu. Galite gauti svarbių žinių ar net labai naudingą pasiūlymą. Neprovokuokite agresyvių asmenų.

LIŪTAS. Jūsų planai gali iš dalies išsipildyti, jeigu jie susiję su verslu, jei ieškomi rėmėjai, investuotojai ir pan. Pravartu aptarti naujus projektus, sutartis. Jums gali pasisekti patraukti dominančio asmens dėmesį, užmegzti su juo ryšį.

MERGELĖ. Galbūt imsitės įgyvendinti seną sumanymą. Nesiseks bendrauti su jums nepritariančiais. Tačiau jei nebūsite pernelyg įžeidūs, santykiai su svarbiais jums žmonėmis sustiprės, pavyks dėl daug ko susitarti.

SVARSTYKLĖS. Net rimtos problemos ar darbai, reikalaujantys ypatingų gabumų ir žinių, šiandien bus nesunkiai įveikiami bendromis pastangomis su kolegomis. Tačiau kažkokia žinia, informacija gali jus sunervinti – ji atrodys labai tendencinga.

SKORPIONAS. Neblogai seksis spręsti dalykinius ir finansinius klausimus. Tačiau jus gali užvaldyti noras išlaidauti. Būsite pakilios nuotaikos. Paskirkite laisvalaikį mylimiesiems, vaikams. 

ŠAULYS. Vertindami senas tradicijas ir pramintus takus, nevengsite kurti naujų. Tačiau bus nelengva įtikinti artimus žmonės jūsų planų naudingumu. Paisykite jų abejonių – galbūt ne konservatyvumas, o patirtis verčia suklusti.

OŽIARAGIS. Jeigu turite bendrų reikalų su giminaičiais, stenkitės kartu juos aptarti. Tikriausiai pavyks rasti ar gauti norimą informaciją ir ją tikslingai panaudoti. Bet koks bendravimas šiandien bus prasmingas ir naudingas.

VANDENIS. Gana sklandžiai eisis verslo ir turtinių, buitinių reikalų tvarkymas. Tačiau jeigu jus užvaldys per didelis godumas, išlaidumas ar prarasite reikiamą dėmesį, norimų rezultatų nepasieksite.

ŽUVYS. Daug ką nustebinsite, jeigu sumanysite keisti kai kuriuos sprendimus, nutarimus. Gali būti, kad netikėtai atsinaujins svarbių perspektyvų žadanti pažintis. Nudžiuginkite šeimos narius, mylimuosius savo dėmesiu.

Geros dienos!

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite