Iš asmeninių knygų archyvo.
Angle down Atgal

Rugsėjo 28 -ji, Tuskulėnų aukų minėjimo diena

Tai yra Etaplius.lt skaitytojo nuomonė, už kurios turinį redakcija neatsako.

Mūsų tauta yra patyrusi daugybė kančių nuo okupantų. Labiausiai Lietuva nukentėjo nuo žiaurios laukinės civilizacijos okupantų iš Rytų.

Tokių Tuskulėnų raudonieji Lietuvoje paliko mums atminimui daug. Tuskulėnuose atveždavo nužudytus ir nukankintus mūsų tautos vyrus ir moteris į duobes, per 1944 - 1947 metų periodą. Kitus nužudytus sukišdavo į pelkes ir stengdavosi savo kruvinus darbus užmaskuoti.

Pats didžiausias ir tragiškiausias momentas įvyko Rainių miškelyje 1941 m. birželio 24 - 25 d.d. Tada žvėriškai raudonieji okupantai ir jų pakalikai nužudė virš 70 nekaltų žmonių, už tai, kad mylėjo savo tėvynę. Tik per vienerius metus jie spėjo nužudyti 3000 mūsų tautiečių, 12 000 kalino kalėjimuose, 45 000 išvežė į tolimus šaltus kraštus. Rainių miške žudė su įpatingu sadizmu.

Labai pikta, kad šiandien atsiranda tokių, kurie visokiais būdais niekina Lietuvos nepriklausomybę ir buvusius partizanus, kurie padėjo savo galvas už mūsų tėvynės laisvę. Todėl visi, kam brangi mūsų tėvynė ir jos laisvė, turime būti budrūs ir labai atidžiai žvalgytis, kad esant reikalui, tokie priešai būtų nukenksminti, perduodant mūsų valstybės VS.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite