Angle down Atgal

Rugsėjo 26-oji: vardadieniai, astrologija

Rugsėjo 26-oji - Europos kalbų diena.
Savo vardadienius šiandien švenčia Damijonas, Gražė, Gražina, Justina, Justinas, Kipras, Kiprijonas, Kozmas, Vydenė, Vydenis, Vydgailas, Vydgailė.

Astrologinė prognozė rugsėjo 26-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Būsite irzlūs, nepatenkinti ir savimi, ir aplinkiniais. Gali varginti neaiškumai, susiję su mokslu, darbu, sveikata. Neverta aiškintis santykių, atvirauti ar kaip tik meluoti, nes tai tik aštrins nesutarimus.

JAUTIS. Galite pasijusti nekaip, jei išgirsite užkulisines apkalbas, išaiškės klasta, melas ar pan. Regis, būsite nepakankamai atsargūs ir galite pakenkti savo sveikatai, apsinuodyti svaigalais ar kt. Derėtų labiau pasisaugoti sukčių.

DVYNIAI. Draugų ar vaikų sugalvotos pramogos jums nebūtinai patiks. Kažkas gali stebinti. O galbūt sutiksite žmogų, kuris pažadins nepageidaujamus prisiminimus. Venkite tokių pagundų, kurių padariniai gali būti nuostolingi.

VĖŽYS. Šiandien pajusite didesnę įtampą dėl nebaigtų darbų, neįvykusių planuotų susitikimų ar kitokių kliūčių. Kai kurie jūsų sumanymai gali patirti fiasko dėl kitų žmonių abejingumo, pasyvumo. Blaiviai žvelkite į jus supančią realybę.

LIŪTAS. Kai kurios naujienos gali pakeisti jūsų požiūrį į aktualius dalykus, padėti apsispręsti. Regis, namuose jausitės nejaukiai. Veikiausiai mėginsite iš jų išsprukti. Deja, galite apsigauti manydami, kad kitur yra geriau.

MERGELĖ. Šiandien rūpesčių sukels mylimas žmogus, vaikai. Gali tekti palengvinti piniginę arba įtikinėti kitus, kad reikia taupyti bei stengtis išvengti nebūtino išlaidavimo.

SVARSTYKLĖS. Jūs kitiems arba kiti žmonės jums reikš pretenzijas, kritikuos, o gal atsiribos šalta siena. Neaštrinkite nesutarimų. Jeigu jaučiate, kad viršų ima pyktis bei ambicijos, venkite aiškintis santykius.

SKORPIONAS. Ši diena primins apie buitinius rūpesčius, nebaigtus darbus. Teks apsikuopti namuose, darbo vietoje ar padėti į bėdą pakliuvusiems artimiesiems, kolegoms. Gali atsirasti painiavos dėl dokumentų, komandiruotės, atsiskaitymų.

ŠAULYS. Regis, teks paišlaidauti vaikų poreikiams, o galbūt ir grąžinti skolą ar pirkti dovaną draugui. Į pasiūlymus ir pažintis reaguokite atsargiai. Pasistenkite neįsivelti į aferas.

OŽIARAGIS. Iš artimų žmonių vietoj paguodos ir supratimo galite sulaukti nemalonių priekaištų. Užsiimkite buitiniais darbais, hobiu - tai padės išblaškyti neramias mintis.

VANDENIS. Diena žada susitikimų su giminaičiais, pažįstamais. Deja, ne visi pokalbiai bus turiningi ir malonūs. Galima įsivelti į apkalbas, intrigas. Įmanoma ir provokacija - jūsų sąžiningumo ar kompetencijos patikrinimas. Atsargiai kelyje.

ŽUVYS. Nerimo gali sukelti turtinė situacija, draugystės santykiai. Neatlikti įsipareigojimai, nesutvarkyti nuosavybės reikalai išties gali tapti rimta problema.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite