Angle down Atgal

Rugsėjo 12-oji: vardadieniai, astrologija

Rugsėjo 12-oji – Programuotojų diena. Statybininkų diena.

Programuotojų diena švenčiama 256-ąją metų dieną. 256 – skaičius, gaunamas 2 pakėlus 8-uoju laipsniu. Tokį skaičių reikšmių galima pateikti viename baite. Baitas yra dvejetainis skaičius, sudarytas iš 8 bitų. Bitas – mažiausias informacijos kiekio vienetas kompiuteryje.

Rugsėjo mėnesio antrąjį šeštadienį minima profesinė statybininkų šventė. Lietuvoje statybininkų diena švenčiama nuo 2000 metų.

Rugsėjo dvyliktoji, šeštadienis – 256-oji metų diena (šeštoji 37-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 110 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Gvidas, Ovidijus, Tolvaišas, Tolvaišė, Tolvaldas, Tolvaldė, Vaidmantė;

rytoj: Barmantas, Barmantė, Birmantas, Birmantė, Eugenas, Eugenė, Eugenija, Eugenijus, Genė, Genius, Humbertas;

poryt: Eisvina, Eisvinas, Eisvinė, Krescencijus.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.45, leidžiasi 19.44. Dienos ilgumas – 12.59.

Šiandien – trečioji Mėnulio delčios diena.

Saulė Mergelės ženkle.

**************

Protingos mintys:

„ Visą grožį sukurs prigimtis ir gražus mąstymas“ (V. Vitmenas).

************

Astrologinė prognozė rugsėjo 12-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Šiandien nepersistenkite ir nedarykite to, kas ne jūsų jėgoms. Tiesiog būkite savimi, pasikliaukite intuicija. Daugiau dėmesio skirkite vaikams, šeimai. Jų reikmėms nusimato išlaidos.

JAUTIS. Būsite smalsūs, nusiteikę bendrauti. Šią dieną iš tiesų skirkite ne sunkiems darbams ir keblioms problemoms, o nedidelėms pramogoms, savišvietai, maloniems susitikimams.

DVYNIAI. Ši diena turėtų būti gana jauki. Galbūt rusens kūrybinė ugnelė arba kils ūpas pirkti komforto bei grožio prekes, dovanas, eksperimentuoti virtuvėje ir smaguriauti.

VĖŽYS. Gana rami, jauki diena. Toks bus ir vakaras, jeigu nepradėsite oponuoti savo pašnekovams ir provokuoti debatų apie moralę, teisingumą, kitus pasaulėžiūros dalykus. Su užsieniečiais, nepažįstamais asmenimis verčiau bendraukite virtualiai.

LIŪTAS. Šiandien jus labai domins gyvenimo užkulisiai, ezoterinė informacija, nepaaiškinami reiškiniai, sapnai. Puikiai veiks intuicija. Gali išaiškėti kai kurios paslaptys. Turbūt pavyks įgyvendinti slaptą sumanymą.

MERGELĖ. Jokiais rimtais darbais neužsiimkite, jeigu neturėsite geros talkos. Beje, verta pabandyti suburti draugus bendrai veiklai ar pramogai, nes jums turėtų pavykti.

SVARSTYKLĖS. Nebūkite įsitempę ir nesinervinkite dėl niekų. Galimas naudingas pokalbis, susitikimas, nors iš pradžių nemanysite, kad jis gali taip pakrypti. Pasitelkę įkvėpimą, galite realizuoti svarbų sumanymą.

SKORPIONAS. Šiandien jums labai norėsis ištrūkti iš kasdienybės gniaužtų, išvykti į kelionę, ekskursiją ar turiningą renginį. Jeigu to nepadarysite, turbūt daug laiko praleisite prie interneto. 

ŠAULYS. Pasižymėsite gera įžvalga. Galbūt ne viskas, ką suprasite, džiugins, tačiau nesigailėsite atvėrę sau ar kažkam akis. Kuo daugiau konkretumo, tuo didesnė tikimybė, kad pokalbiai, susitarimai išeis į naudą.

OŽIARAGIS. Situacija bus nebloga, jeigu neprovokuosite pavydo. Kažkas iš jus mylinčių žmonių gali padėti rasti teisingą kryptį ar sprendimą. Arba tai padarysite jūs kitų labui. Visgi pernelyg nesikiškite į svetimus reikalus.

VANDENIS. Jeigu nepatingėsite imtis suplanuotos veiklos, pamatysite, kad viskas sekasi gana sklandžiai. Tikriausiai sieksite komforto, jaukumo, skirsite daug dėmesio aplinkos ir kūno švarai, higienai, grožiui.

ŽUVYS. Turėtų atsikurti nutrūkę ryšiai, atsirasti supratimas, pasitikėjimas. Gali prasiveržti meilės prisipažinimai arba suspindėsite kūrybingumu, talentu. Leiskite sau gražiau, ryškiau atrodyti.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite