Angle down Atgal

Rugsėjo 1-osios šventė Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje

Ko gero, daugeliui ruduo asocijuojasi su vasaros išsikvėpimu, žvarbiu vėju, plėšiančiu medžių lapus, ir, rodos, nesibaigiančiu lietumi, kuris apnuogina sielą bei apgaubia ją liūdesio skraiste.

Tačiau ruduo nėra tik dar vienas kalendorinis metų laikas, pranešantis mums apie atėjusį naują sezoną: šiltesnę aprangą, skėtį ar lietpaltį. Su savimi jis atsineša slėpinį, bylojantį apie naujas pradžias. Dar nesubrendęs ruduo, dovanodamas švelnų lietų, truputį saulės, žingsnis po žingsnio padeda surimtėti ir po ilgų vasaros atostogų sugrįžti į gimnaziją semtis išminties, įgyti mokslines žinias, ugdyti gebėjimą įvertinti įvairias idėjas, istorijas, požiūrius. Tai yra pagrindas to, ką vadiname savikūra.

Mokslo ir Žinių dieną S. Daukanto gimnazijos bendruomenė paminėjo 10 val. gimnazijos stadione. Po gimnazijos direktoriaus V. Kantausko kalbos, pavaduotojos ugdymui Irmos Riukienės ištartų nuoširdžių palinkėjimų ir biologijos mokytojos bei Šiaulių miesto tarybos narės Irinos Barabanovos sveikinimo trečiokė Kaila daukantiškiams padovanojo jautrią dainą ,,When there was me and you”.

Gimnazistų tarybos nariai ir į paskutiniuosius mokslo metus įžengę XXII laidos abiturientai pasveikino bendruomenę, linkėdami drąsos, kūrybiškumo, aktyvumo ištisus mokslo metus.

Džiugu, jog kasmet mūsų bendruomenės gretos pasipildo ne tik pirmokais, bet ir pedagogais. Prie mokytojo kolektyvo šiais metais prisijungė biologijos mokytoja Jurgita Kizeliauskienė ir spec. pedagogė Asta Baranauskienė.

Šventės dalyvius pradžiugino atliktas gimnazijos merginų ansamblio kūrinys ,,Kitoks pasaulis” ir gausus pirmokų būrys su prisistatymo daina ,,Pasveikinkit vieni kitus”.

Pasibaigus šventei visi sugužėjo ir vėl šurmuliu aidinčiais koridoriais į klases, kuriose klasių vadovai pravedė valandėles.

Dėkojame šventės vedėjų duetui Monikai ir Rokui bei gimnazijos aktyviesiems, padėjusiems paversti Rugsėjo 1-osios šventę įsimintina.

Linkime darbingumo, atsakomybės ir naujų idėjų įgyvendinimo keliaujant per mokslo metus su noru SIEKTI, DARYTI, AUGTI… Uolių mokslo metų!

 

Parengė IIIm klasės mokinė Aistė Šarkutė

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite