Angle down Atgal

Ru­da­sis lo­kys mėgau­ja­si mo­de­lio kar­je­ra

Step­han yra 28 metų ru­da­sis lo­kys, ge­rai ži­no­mas Ru­si­jo­je. Dar būda­mas jau­nik­lis, bu­vo pa­lik­tas ma­mos, ta­čiau, lai­mei, jį pri­glaudė vie­na su­tuok­ti­nių po­ra. Nuo 3 mėne­sių gy­ve­nan­tis žmo­nių ap­sup­ty­je žvėris per tiek lai­ko ta­po tik­ru na­mi­niu gyvū­nu, vi­sai ne­pa­vo­jin­gu žmonėms. Prie­šin­gai – da­bar jis sėkmin­gai pra­dėjo mo­de­lio kar­jerą.
 

Stephan mielai pozuoja žymiai rusų fotografei Milai Zhdanovai, kuri apie draugišką lokį sužinojo per jo šeimininkus. Lokys Milos fotografijose pozuoja pasakas primenančiose scenose, kurios atrodo lyg iš Disnėjaus filmukų. Įdomu tai, kad modeliai skrenda iš viso pasaulio ir laukia net kelerius metus, kol pavyks dirbti kartu su ruduoju lokiu.

Pati Mila pripažįsta, kad buvo pasiekusi tą ribą, kai jautėsi visiškai išsisėmusi kaip fotografė. „Aš jaučiausi tiek kūrybiškai, tiek protiškai išsekusi po labai didelio projekto. Buvau linkusi į depresiją ir visiškai nustojau fotografuoti. Visgi turėjau vieną troškimą – padaryti Stephan fotosesiją. Kelerius metus jį stebėjau, taip pat – kaip su juo elgiasi šeimininkai, ir pamaniau, kad tai būtų puiki mano fotografės karjeros pabaiga“, – sakė ji.

Visgi susitikimas su lokiu ir jo fotosesija Milai tapo ne karjeros pabaigos, o naujo kūrybinio etapo ženklu: „Būkime atviri, daugelis turi tik kelias asociacijas, susijusias su Rusija, o kadrai su lokiu jiems atrodo beveik neįmanomi. Be to, rusų tradicinius kostiumus vilkinčios merginos šalia milžiniško žvėries atrodo tikrai kaip iš pasakos.“

Pasigrožėkite!

Parengta pagal Boredpanda.com

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite