Angle down Atgal

Rūbai urmu. Kaip išsirinkti tinkamus rūbus pagal figūros tipą?

Kiekviena moteris nori atrodyti gražiai ir patraukliai. Tai nesunku, jeigu išsirinksite savo figūrai tinkančius rūbus, kurie išryškins jūsų privalumus bei paslėps trūkumus. Juk ne kartą esate patyrusi, kad rūbas parduotuvėje ant manekenės atrodo nuostabiai, o kai apsirengiate, vaizdas visai priešingas. Tai dėl to, jog drabužis netinka jūsų figūrai.

Obuolio figūra

Tokios figūros moterų pilnesnė yra viršutinė kūno dalis. Dėvėkite drabužius, kurie nukreipia dėmesį nuo vidurinės kūno dalies ir juosmens. Labiausiai tinka trapecijos formos suknelės, tamsios suknelės su šviesiu intarpu priekyje, švarkeliai, kurių apačia baigiasi ties liemens linija. Netinka trumpi šortai, palaidinės, kurios baigiasi aukščiau liemens.

Apversto trikampio figūra

Šiuo atveju pečiai platesni už juosmenį ir šlaunis. Tokios figūros savininkėms labiausiai tinka suknelės su V formos kaklo iškirpte, petnešėlėmis ant vieno arba abiejų pečių. Joms reikėtų išryškinti savo gražų liemenį. Tai padės padaryti kelnės paaukštintu liemeniu, diržai, ties liemeniu paraukti, aptempti rūbai. Tinka plačios kelnės, platūs sijonai, tačiau reikėtų vengti dryžuotų palaidinių.

Kriaušės figūros tipas

Apatinė kūno dalis platesnė už viršutinę, todėl reikia slėpti šlaunis, vizualiai paplatinti pečius ir pabrėžti rankas bei liemenį. Reikėtų segėti trapecijos formos sijonus, vilkėti trumpus švarkus, palaidines su raukinukais viršuje, rankas atidengiančias sukneles be petnešėlių, dėvėti laisvesnius rūbus. Netinka aptempti trikotažiniai sijonai, į apačią siaurėjančios kelnės, masyvūs papuošalai.

Stačiakampio figūra

Tai figūros tipas, kai šlaunys, liemuo ir pečiai vizualiai yra panašaus pločio.Stačiakampio figūros turėtojos gali džiaugtis lieknomis rankomis bei kojomis. Joms tinka ilgi švarkai, palaidinės apvalia iškirpte, palaidinės, megztiniai su raukiniais, apykaklėmis, padėsiančiomis išryškinti ir paplatinti krūtinės sritį.Tinkašviesių, ryškių spalvų drabužiai, su geometrinėmis figūromis, gėlėmis. Netinka tamsios spalvos, itin prigludę rūbai.

Smėlio laikrodžio figūra

Jai būdingas plonas liemuo, o pečiai ir šlaunys yra panašių proporcijų. Tokioms moterims reikia stengtis pabrėžti savo apvalumus. Dėvėkite prigludusias sukneles, įliemenuotus švarkus, rinkitės plonus, lengvus audinius, aptemptus, tiesius džinsus. Netinka nuo krūtinės platėjančios suknelės, tiesaus silueto ilgi švarkai.

„RM Stokas“ rūbai urmu – vieta, kur rasite kokybiškų bei stilingų rūbų pagal savo figūros tipą. Geriausi rūbai urmu – tik pas mus.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite