Angle down Atgal

Rokiškyje vykstančiame ralyje savo draugei pasipiršo panevėžietis žurnalistas T. Markelevičius

Jau ketvirtus metus iš eilės rengiamas ralis „Samsonas Rally Rokiškis“ šiais metais tapo išties įsimintinas panevėžiečiui žurnalistui Tomui Markelevičiui ir jo ilgametei draugei Rūtai. Tomas visų žiūrovų akivaizdoje pasipiršo savo mylimajai.

JP. lt nuotr.
JP. lt nuotr.

„Su Rūta susipažinome dar 2012 metais Panevėžyje. Organizavau „Seat“ automobilių klubo“ susitikimą ir į jį atvyko Rūta su vienu iš klubo narių. Tuomet ir susipažinome. Tą pažintį išrutuliojome iki dabartinių santykių. Visa pradžia buvo nuo automobilių. Ji mėgo automobilius, aš irgi, žinoma, juos mėgau ir štai taip viskas gavosi“, – kupinas emocijų po pasipiršimo naujienų portalui JP pasakojo Tomas ir pripažino, kad būtent todėl, jis nusprendė tokį rimtą žingsnį žengti ralio metu.

„Susipažinome dėl automobilių, gyvename automobiliais, tai ir pirštis ralyje maniau, kad bus idealu“, – kupinas džiaugsmo kalbėjo panevėžietis žurnalistas.

Tomas ant sužadėtuvių žiedo išgraviravo šiandienos datą ir žodį „Shakedown“. Paklaustas, ką tai reiškia, jis atviravo, kad  iš anglų kalbos išvertus tai reiškia „Testinis greičio ruožas“.

„Tai simbolinis užrašas, kuris mūsų santykiuose reiškia, kad jau esame pasiryžę pereiti į kitą santykių etapą“, – pasakojo Tomas.

Paklaustas, kaip jaučiasi ką tik pasipiršęs, jis pripažino, kad jau baigia atgauti jausmus.

„Dabar jau suprantu kas įvyko, atgaunu jausmus. Po pasipiršimo pagalvojau, kad net neatsimenu, ką ten kalbėjau. Jaučiuosi gerai, pagaliau žengtas ilgai brandintas žingsnis. Draugaujame jau 8 metus. Jau aplink visi kalbėjo, jog seniai reikėjo tai padaryti, bet pribrendau tik dabar“, – sakė Tomas.

Pasak būsimojo jaunikio, vestuvių data kol kas neaiški. „Draugai juokiasi, kad būtų linksma, jei vestuvės įvyktų kitais metais per ralį, užsisakius Rokiškio dvarą. Patys kartu šiame ralyje dirbame. Rūta yra varžybų koordinatorė, o aš ralio spaudos atstovas. Jei taip būtų, kad vestuvės įvyktų kitais metais, per ralį, o aplink dvarą lakstytų ralio automobiliai, būtų nerealu ir tai tikrai kosminis planas. Tikrai nesakau ne“, – juokėsi Tomas.

Jūsų Panevėžys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite