Angle down Atgal

Rokiškyje tikros gaudynės: pareigūnai sulaikė girtą bėglį (vaizdo įrašas)

Sekmadienio vakarą, apie vidurnaktį, Rokiškio rajono policijos pareigūnai aikštelėje pastebėjo automobilį Mercedes-Benz su uždengtais valstybiniais numeriais. Pastebėjęs tarnybinį policijos automobilį Mercedes-Benz iš aikštelės pasišalino.

Pareigūnai vijosi automobilį su įjungtais šviesos ir garso signalais, tačiau jis tik padidino greitį. Persekiojant bėglį, pareigūnai per automobilio garsiakalbį reikalavo sustoti, bet į žodinius perspėjimus jis nereagavo.

Mercedes-Benz vingiavo po kelią išvažiuodamas į priešpriešinę eismo juostą, sukeldamas avarines situacijas. Pareigūnams bandant aplenkti automobilį, jo vairuotojas staigiu manevru taranavo tarnybinį policijos automobilį, o atsitrenkęs apsisuko ir nestojęs spruko toliau.

Po ilgų gaudynių pareigūnams pavyko sustabdyti Mercedes-Benz, tuomet vairuotojas išlipęs iš automobilio pasileido bėgti. Sulaikius jį paaiškėjo, kad tai policijai gerai žinomas panevėžietis, gimęs 1993 m.

Jam nustatytas 1.42 prom. girtumas. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl turto sugadinimo, taip pat administracinių nusižengimų teisena dėl transporto priemonės vairavimo esant neblaiviam.

Vaizdo įrašą galite pažiūrėti čia: https://www.facebook.com/panevezio.apskrities.policija/videos/202191251616468

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite