Angle down Atgal

Rokiškyje paminėta Atšvaitų diena

Šios dienos tikslas – priminti pėstiesiems, kad einant tamsoje ar esant blogam matomumui būtina su savimi turėti taisyklingai pritvirtintus atšvaitus, neštis šviečiantį žibintą ar vilkėti liemenę su šviesą atspindinčiomis juostomis, paraginti naudoti atšvaitus savo artimus, ypač vyresnio amžiaus žmones, vaikus.

Pasak Rokiškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Valerijus Rancevas, jau ne vienerius metus bendradarbiaujama su Lietuvos automobilių kelių direkcija. „Šios akcijos metu, mūsų rajono seniūnijos aprūpinamos atšvaitais. Šiemet taip pat gavome atšvaitų rinkinius. Visų seniūnijų darbuotojai juos išdalins tiems, kurie nepajėgia ar dėl vienokių ar kitokių priežasčių neturi galimybės jų įsigyti patys”, – sakė V. Rancevas.

Direktoriaus pavaduotojo manymu, dabar pėstysis yra itin sunkiai matomas – anksti temsta, dažnai lyjantis lietus „sugeria” visą šviesą. „Todėl norėčiau paskatinti visus eismo dalyvius būti atsakingais, nešioti atšvaitus bei vairuoti ypač atsargiai, kad išvengtume skaudžių nelaimių. Saugokime save ir vieni kitus”, – būti atsakingais eismo dalyviais ragino vienas rajono vadovų.

Ruošiantis Atšvaitų dienai, Kelių direkcijos saugaus eismo specialistai susitiko su savivaldybių atstovais ir perdavė jiems įvairių rūšių atšvaitų, skirtų seniūnijų gyventojams, kurie dar neįsigijo ar neturėjo galimybės įsigyti saugaus eismo priemonių. Visi tie, kurie rūpinasi savo saugumu ir kuriems reikia atšvaito, įsigyti jį – bet kuriuo metu užsukę į seniūniją galės gauti atšvaitą ar kitą saugaus eismo priemonę.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite