Angle down Atgal

Pradinių klasių mokinių konkurso ,,Šviesoforas“ II etapas

Lazdijų mokykloje-darželyje ,,Kregždutė“ balandžio 24 d. vyko pradinių (1-4) klasių mokinių varžybų ,,Šviesoforas‘ II etapas. Jas organizavo Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius bei Alytaus apskr. VPK Lazdijų r. policijos komisariatas.

Varžybų tikslas yra atkreipti visuomenės dėmesį į eismo saugumo svarbą, ugdyti mokinių saugaus elgesio kelyje įgūdžius, mažinti eismo įvykių, kuriuose nukenčia mokiniai, skaičių, išaiškinti mokyklų komandas ir mokinius, geriausiai mokančius Kelių eismo taisykles bei turinčius tvirčiausius saugaus elgesio kelyje įgūdžius.

Konkurse dalyvavo 8 pradinių klasių mokinių komandos iš Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus ir Veisiejų Sigito Gedos gimnazijų, Šeštokų, Aštriosios Kirsnos, Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės, Kučiūnų, Stebulių mokyklų bei Lazdijų mokyklos-darželio ,,Vyturėlis“.

Komandos savo žinias demonstravo teorinėse ir praktinėse rungtyse: dėliojo kelio ženklus iš spalvotų figūrų ir skaidrių kelio ženklų simbolių, sprendė kelių eismo užduotis, varžėsi viktorinoje, stebėjo ir aptarė vaizdo užduotį. Dalyviai pademonstravo, kaip reikia pereiti gatvę pėsčiųjų perėjoje ir sankryžoje, kaip taisyklingai nešioti šviesą atspindintį atšvaitą. O komandų kapitonai išmėgino savo jėgas ,,Šaradose“. 

Galiausiai, susumavusi varžybų rezultatus, kompetentinga komisija paskelbė nugalėtojus. Pirmąją vietą iškovojo Aštriosios Kirsnos mokyklos komanda, antrąją – Lazdijų mokyklos-darželio ,,Vyturėlis“, trečiąją – Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos komanda. Laimėjusiems buvo įteikti diplomai, o dalyvavusiems – padėkos raštai. Visos komandos apdovanotos  atminimo dovanomis bei VĮ „Alytaus regiono keliai“ skirtomis knygelėmis ir atšvaitais. Aštriosios Kirsnos mokyklos ir Lazdijų mokyklos – darželio ,,Vyturėlis“ komandos dalyvaus III-ame varžybų etape Alytaus rajone.

 

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite