Angle down Atgal

Po dvejų RKL rungtynių Ignalinos „Vilkakalnis“ turi laimėjimą ir pralaimėjimą

Sausio 15 d. Ignalinoje vyko uždaros RKL rungtynės. Susitiko Ignalinos „Vilkakalnis“ su Kazlų Rūdos  SC – „Ataka“ komanda. Ignalinos „Vilkakalnio“ komandos gretas papildė nauji žaidėjai: Jokūbas Fominas, Mantas Kazlauskas, Rytis Bagdanavičius.

Rungtynėms prasidėjus tvyrojo didžiulė įtampa, šį kart pranašesni buvo Kazlų Rūdos žaidėjai. Varžovai buvo energingesni ir agresyvesni abiejose aikštės pusėse.

Antroje rungtynių pusėje ignaliniečių komanda pradėjo žaisti kovingiau, tačiau nebeužteko laiko bei pritrūko jėgų.

Rungtynėse iš ignaliniečių komandos žaidėjų daugiausiai taškų (po 12) pelnė Jokūbas Fominas ir Rytis Bagdanavičius. Ignalinos Vilkakalnio“ komanda 52:102 (11:37, 11:21, 14:17, 16:27) nusileido  Kazlų Rūdos  SC – „Ataka“ komandai.

Akivaizdu, kad ignaliniečių komandai trūksta treniruočių. Dėl esamos koronaviruso pandemijos žaidėjai negali treniruotis. Bet džiaugiamės tuo, kad nežiūrint į rezultatą, treniruočių nebuvimą jaunuoliai nepraranda ūpo ir toliau dalyvauja rungtynėse.

Sausio 16 d. Vilniuje ignaliniečiai susitiko su Lietuvos kurčiųjų sporto klubo komanda rezultatu 83:80 Ignalinos „Vilkakalnis“ palaužė varžovą. Daugiausiai taškų pelnė Modestas Mackevičius (26 tšk.), daugiausiai rezultatyvių perdavimų atliko Jokūbas Fominas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite