Angle down Atgal

Rietavo savivaldybėje – 11 koronaviruso pacientų

Spalio 19-osios duomenimis Rietavo savivaldybėje yra 11 asmenų, sergančių COVID-19, apie 50 – saviizoliacijoje.

Meras Antanas Černeckis kreipėsi į gyventojus:

„Skaičiai, lyginant su visos šalies, ne tokie jau ir dideli, tačiau nereikėtų pamiršti, kad Rietavo savivaldybė nedidelė. Mūsų bendruomenėje svarbus kiekvienas žmogus, todėl turime rūpintis visais.

Kai kas pasakys, kad pasaulis išgyveno ne vieną pandemiją. Taip, tačiau nuo šios ligos, kuri dabar siaučia kol kas nėra nei vaistų, nei vakcinos. Padėti gali tik mūsų visų  atsakingas požiūris. Negalvokime, kad esame drąsūs, jeigu nedėvime apsaugos priemonių ir nesilaikome saugumo reikalavimų. Taip, deja, kenkiame ne tik patys sau, bet ir rizikuojame aplinkinių sveikata ir net gyvybe. Šiandien būti drąsiam reiškia būti saugiam.

Nebaigti projektai ar neįvyksiantys renginiai  gali būti niekis, lyginant su tuo, ką galime prarasti. Negalvokime, kad jeigu niekas kategoriškai neuždraudžia, galime elgtis kaip tinkami. Venkime nebūtinų kontaktų, susibūrimų ar asmeninių švenčių. Jeigu kiltų įtarimų, kad galime būti užsikrėtę, kuo skubiau išsitirkime, o kol paaiškės rezultatai, saviizoliuokimės. Saugokime save ir kitus“, – tikina Rietavo savivaldybės meras.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite