Angle down Atgal

Respublikinis liaudiškų šokių festivalis „Rieda sukas metų ratai 2019“

Belaukiant gražiausių metų švenčių nuaidėjo tradicinis, 7-asis respublikinis liaudiškų šokių festivalis „Rieda sukas metų ratai 2019“, kurį organizavo Šiaulių Dainų progimnazijos liaudiškų šokių studijos „Šermukšnėlė“ vadovė Indrė Šerpytienė.

Festivalyje pasirodė ne tik kolektyvo šokėjai, bet ir artimiausi draugai – Šiaulių Juliau Janonio gimnazijos liaudiškų šokių kolektyvas „Liuoksinis“ (vadovė Asta Rimkuvienė), Šiaulių Romuvos progimnazijos liaudiškų šokių kolektyvas „Žalnieriukas“ (vadovė Adelė Gružienė), Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos liaudiškų šokių kolektyvas „Apynėlis“ (vadovė Nida Sakalauskienė) ir VšĮ „Šermukšnio kekės“ vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Šermukšnis“ (vadovai Indrė Šerpytienė ir Mantas Meškauskas).

Susirinkusiųjų laukė ne tik nuotaikingas koncertas, bet ir šiltas bei jaukus šeimų vakaras „Laukiniai vakarai“ tematika. Renginio metu buvo išdalintos metų nominacijos išraiškingiausiems, geriausiems bei darbščiausiems šokėjams. Dėkojame kolektyvų vadovams ir šokėjams už suteiktą šokio džiaugsmą bei linkime visiems gražių artėjančių švenčių.

Informaciją parengė liaudiškų šokių studijos meno vadovė Indrė Šerpytienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite