Vytauto Anužio nuotr.
Angle down Atgal

Renginių popuri Šiauliuose: nuo žirgų iki ekskursijos kapinėse

Auksiniai lapai vis dar puošia miestą, o progų pasivaikščioti ir užsiimti socializacija – per akis. Skėčius į rankas ir pirmyn – atraskite miestą!

Jau nebe pirmus metus Centre organizuojami gidų kursai pritraukia įvairiausių profesijų, amžiaus turizmu besidominčius ir naujų iššūkių gyvenime nevengiančių žmonių. Pusmetį trunkantys mokymai galimi ir nuotoliniu būdu.
http://tic.siauliai.lt/kvieciame-i-gidu-kursus/

Ekskursija kapinėse jau penktadienį

Ekskursijos metu susipažinsime su Senųjų Šiaulių kapinių išskirtinumu – šeimyniniais rūsiais, specifiniais tam tikro laikotarpio antkapiniais paminklais, aplankysime ir pakalbėsime apie iškilius čia palaidotus žmones – blaivybės pradininką I.Štachą [anksčiau už Valančių], filosofą S.Šalkauskį, J.Miliauską-Miglovarą, karo lakūną J.Kumpį [pirmą Lietuvos lakūną, žuvusį mūšyje] ir kitus.

Ekskursija penktadienį (10-11) 18 valandą.

Nemokama filmo „Išgyventi vasarą“ peržiūra

Penktadienį (10-11) 18 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Konferencijų salėje vyks filmo „Išgyventi vasarą“ peržiūra.

Peržiūra nemokama

Dar daugiau kino!

Šiauliuose Kauno kino festivalio filmus galite pažiūrėti Fotografijos muziejuje spalio 11 d.–13 d.
https://www.kinofestivalis.lt/lt/naujienos

Mūšis regbio stadione

Šiaulių derbis – susitinka amžini konkurentai „Baltrex-Šiauliai“ ir „Vairas-Kalvis-Jupoja“.
Bilietai čia: https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/baltic-top-league-siauliu-baltrex-vairas-kalvis-jupoja-bilietai-20191012

Žirgai Šiauliuose

Vienintelį kartą metuose Šaulių arenos didžiosios salės erdvę galima pamatyti absoliučiai išskirtiniame amplua, o nebūdingą atmosferą čia kuria ne muzikantai ar krepšininkai, o žirgai ir jų raiteliai. Smėlis, įspūdingo aukščio kliūtys, nepaprastai artimas žirgo ir žmogaus ryšys ir vieningos jų pastangos dėl pagrindinio tikslo – pergalės.

Gražuoliai žirgai jau šeštadienį (10-12).

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite