Angle down Atgal

Re­kor­das: mė­sai­niai kas­dien – jau 50 me­tų

Pa­sau­lio Gi­ne­so re­kor­di­nin­ku ta­po vy­ras, ku­ris jau 50 me­tų val­go mė­sai­nius. Kas­dien bent po vie­ną „Big Mac“ iš „McDonald’s“. Per vi­są sa­vo gy­ve­ni­mą vy­ras jų yra su­val­gęs jau įspū­din­gą kie­kį.
 

Donaldas Girske iš Viskonsino valstijos (JAV) kartą jau buvo gavęs rekordininko titulą kaip daugiausia mėsainių per gyvenimą suvalgęs vyras. Tai buvo užfiksuota 1999-aisiais.

Dabar, prabėgus 23 metams, jis šį titulą pateisino darsyk. Iki šiol jis skaičiuoja jau 32 340 suvalgytų mėsainių per 50 metų.

Nuo 1972-ųjų suvalgo bent po vieną „Big Mac“ per dieną, vidutiniškai – po du. Jis sako puikiai prisimenantis, kaip jautėsi, paragavęs pirmųjų: iškart suprato, kad jų valgys labai daug savo gyvenime…

„Nuvažiavau tiesiai į „McDonald’s“, paėmiau pirmuosius tris „Big Mac“, tada sėdau į automobilį ir juos suvalgiau. Tą akimirką pasakiau: „Tikriausiai tai valgysiu visą likusį gyvenimą.“ Mečiau dėžutes ant sėdynės gale ir pradėjau jas skaičiuoti nuo pat pirmos dienos“, – sakė D. Girske Gineso rekordų knygai.

Pirmosiomis dienomis vyras buvo toks apsėstas, kad suvalgydavo iki devynių mėsainių per dieną, tačiau dabar kasdien suvalgo vidutiniškai po du – iš viso po 14 mėsainių per savaitę.

Jis netgi išsaugojo kiekvieną dėžutę ir kvitą, suskirstytus pagal metus, ir pažymi juos kalendoriuje, kad galėtų sekti, kiek mėsainių jau suvalgyta.

Parengta pagal Dailystar.co.uk

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite