Angle down Atgal

Reklamos plotai judriausiose magistralės vietose – optimalus pasirinkimas reklamai

Magistralėse kasdien vyksta nuolatinis automobilių judėjimas. Nesustojantis eismo dalyvių srautas gali tapti potencialia auditorija, kurią žinia apie naują verslą ar siūloma paslaugą pasieks itin greitai. Reklama lauko stenduose gali tapti raktu į jūsų žinomumą ir atpažįstamumą.

Didžiausią reklamos plotų pasiūlą Lietuvoje turinti įmonė „OWEXX“ siūlo rinktis pagrindinėse šalies kelių arterijose esančius reklamos plotus. Visi jie matomi itin didelės auditorijos, nes pro juos pravažiuoja didžiausi automobilių srautai. Reklamą lauko stenduose verta rinktis norint pasiekti plačią, įvairią auditoriją bet kuriuo paros metu.

Reklamos plotai judriausiose magistralės vietose sulaukia milijoninės auditorijos

Reklama stenduose – vienas populiariausių ir bene dažniausiai pasirenkamų išorinės reklamos būdų, naudojamas demonstruojant reklamą prie magistralinių, rajoninių, miestų kelių ir kitų vietų.

Reklama magistraliniuose keliuose yra itin veiksminga. Didelis stendas pastebimas jau iš toli, pamažu artėja link vairuotojo, todėl reklamos nepamatyti yra neįmanoma. „OWEXX“ tokių reklaminių stendų magistraliniuose keliuose siūlo daugiau nei 200 variantų.

Pati aktyviausia magistralės vieta – tarp Vilniaus–Kauno ir Kauno–Klaipėdos. Šiose magistralės atkarpose nėra sezoniškumo, o metinis dienos automobilių srautas sieka apie 26 tūkst. transporto priemonių (apie vieną milijoną eismo dalyvių) per parą. Automobilių srautas kasmet didėja, todėl reklama automagistralėje yra ypač efektyvi ir perspektyvi.

Reklamą judriausiuose šalies keliuose pasiekia vidutines ir aukštesnes pajamas uždirbančią, veikliausią, aktyviausią bei didžiausią perkamąją galią turinčią auditoriją. Reklamos plotai magistralėse padeda supažindinti auditoriją su nauja veikla ar verslu. Auditorijos dėmesys laisvas, eismas monotoniškas, lauko reklama net paįvairina kelionę.

Magistralėse reklaminiai stendai įprastai būna dideli, kad būtų matomi iš pakankamai toli. Tokių stendų dydis gali siekti net iki 500 kvadratinių metrų. Šios reklaminės konstrukcijos atsparios įvairioms nepalankioms oro sąlygoms, tad stendai patvarūs ir ilgaamžiai. „OWEXX“ atkreipia dėmesį į pagrindinį tokios reklamos būdo privalumą: reklaminis stendas gerai matomas iš skirtingų pozicijų visą parą bet kuriuo metu, nes yra apšviestas.

Visos efektyviausios reklamos paslaugos – vienoje įmonėje „OWEXX“

Įmonė „OWEXX“ gali pasiūlyti pasiteisinantį ir didelį auditorijos pasiekiamumą garantuojantį reklamos paslaugų paketą. Be reklaminių stendų nuomos „OWEXX“ teikia reklamos spausdinimo (tento gamybos), reklaminių tentų montavimo (pakabinimo, nuėmimo ir pristatymo) bei kitas paslaugas. Visos reklamos paslaugos – vienoje vietoje iš patikimų specialistų.

Įmonė gamina ir montuoja įvairaus dydžio standartinių ir nestandartinių matmenų stendus: vienpusius, dvipusius ir tripusius. Reklaminį stendą įmonės darbuotojai pristatys ir įrengs bet kurioje kliento pageidaujamoje vietoje. Nežinote, kuri vieta tinkamesnė jūsų reklamai? Pasitarkite su „OWEXX“ reklamos specialistais, kurie patars, kaip pasiekti norimą auditoriją.

Didesni stendai įprastai įrengiami prie automagistralinių ir didesnių kelių, o mažesni – prie įvažiavimų į miestą, mieste bei kitose vietovėse.

Norintiems kokybiškos išorinės reklamos greitai ir už prieinamą kainą, „OWEXX“ siūlo rinktis tentą. Populiariausia ir plačiai išorės reklamos pateikimui naudojama medžiaga yra vinilinis tentas iš PVC audinio. Esant poreikiui, „OWEXX“ pasirūpina tento projektavimu: reklamos maketavimu ir tinkamu vizualiniu reklamos perteikimu.

Įgyvendindami visus reklamos darbus – nuo maketavimo iki demontavimo ir lauko reklamos tinklo pasiūlos – „OWEXX“ padės viešojoje erdvėje būti matomais įvairialypei auditorijai.

Daugiau informacijos apie reklaminius plotus magistralėse rasite internetiniame puslapyje:

Įvairūs reklamos plotai visoje Lietuvoje - REKLAMINIAIPLOTAI.LT

Kontaktai:

Reklamos plotai Vilniuje:

Vilnius: +370 605 05508; +370 640 77758; +370 631 21777

El. paštas: vilnius@owexx.lt

Adresas: Žygio g. 88, LT-08242 Vilnius.

Reklamos plotai Kaune:

Kaunas: +370 605 05508; +370 640 68777; +370 640 62637

El. paštas: kaunas@owexx.lt

Reklamos plotai Klaipėdoje:

Klaipėda: +370 631 21777; +370 640 68777; +370 605 05508

El. paštas: klaipeda@owexx.lt

Reklamos plotai Šiauliuose:

Šiauliai: +370 640 62637; +370 640 68777; +370 605 05508

El. paštas: siauliai@owexx.lt

Adresas: Vilniaus g. 225, LT-76343 Šiauliai

Reklamos plotai Panevėžyje:

Panevėžys: +370 640 62637; +370 631 21777; +370 640 68777

El. paštas: panevezys@owexx.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite