Angle down Atgal

Reklaminės priekabos – arčiausiai potencialios auditorijos

Norite, kad žinia apie įvykį, prekę ar paslaugą pasiektų kuo didesnę auditoriją? Išbandykite reklamines priekabas. Tai fizinė reklama, alternatyvi reklamos stendams, interneto, televizijos ir radijo reklamai. Reklaminė priekaba pasieks potencialius pirkėjus ir klientus įvairiausiose jums reikiamose didžiųjų ir mažųjų miestų vietose.

Pritraukti šiuolaikinės užsiėmusios ir skubančios auditorijos dėmesį nėra lengva. Reklama ant ratų – puiki galimybė rasti potencialią auditoriją. Pastaroji neturės ateiti pas reklamą, kadangi ji atvažiuos pas juos. Didelę reklamos plotų pasiūlą turinti įmonė „OWEXX“ siūlo pasinaudoti reklaminių priekabų nuomą visoje Lietuvoje.

Pritraukti šiuolaikinės užsiėmusios ir skubančios auditorijos dėmesį nėra lengva. Reklama ant ratų – puiki galimybė rasti potencialią auditoriją. Didelę reklamos plotų pasiūlą turinti įmonė „OWEXX“ siūlo pasinaudoti reklaminių priekabų nuomą visoje Lietuvoje.

Reklaminės priekabos bus ten, kur bus jūsų potenciali auditorija

Reklaminės priekabos tinka pristatymams, renginių anonsavimui, jos taip pat patrauks dėmesį parodų ar kitų renginių metu.

Reklaminę priekabą gali išsinuomavęs vežiotis ar pasistatyti reikiamoje vietoje pats užsakovas arba tai už jį atliks kompanija „OWEXX“. „OWEXX“ konsultantai gali padėti pasirinkti judriausias vietas, kuriose reklamą pamatytų didžiausia auditorija.

Nuomos metu reklaminė priekaba priklauso užsakovui, jis priekabą statyti gali kur nori, lakantis galiojančių kelių eismo taisyklių ir įstatymų.

Reklaminę priekabą galima pastatyti miesto centre bei ten, kur reklamų ypač mažai. Neįprasta ir išskirtinė reklama gatvėse patrauks praieivų ir kitų eismo dalyvių dėmesį.

Taip pat reklaminių priekabų privalumas yra tas, jog reklaminius tentus galima naudoti tuos pačius, kurie yra kabinami ant reklaminių stendų ir kurių dydis yra 6x3 m.

Atlaiko net nepalankiausias oro sąlygas ir yra saugios

Reklaminės priekabos pasižymi moderniu bei minimalistiniu dizainu ir yra matomos iš keturių pusių. Šios priekabos pagamintos taikant aukščiausius standartus ir atitinka Europos sąjungos reikalavimus bei saugumo lygį. Priekabos atlaiko vėją ir nepalankias oro sąlygas. Dėl specialių įtvarų-laikiklių ir tvirto pagrindo reklaminės priekabos stovi stabiliai, o jų tentas neplėvesuoja. Be to, nebus nubloškiamos ir nesukels pavojaus praeiviams.

Priekabos turi 4 informacines plokštumas, ant kurių galima pateikti įvairią reklaminę medžiagą: nuo tento iki klijuojamos spaudos ar klijuojamų lipdukų.

Neapsigaukite galvodami, kad tokia reklama matoma tik dieną. „OWEXX“ siūlo pasinaudoti specialiais reklamos apšvietimui skirtais žibintais ir reklamą paversti matomą tamsiuoju paros metu.

Reklaminių tentų dydžiai priklauso nuo pasirinktos priekabos – didelė arba vidutinė. Paprasta išsirinkti tinkamiausią ir geriausiai užsakovo reklaminę medžiagą auditorijai pateikiančią priekabą.

Reklamos įrenginio nuomos kaina priklauso nuo įvairių faktorių: pasirinkto metų laiko, sezoniškumo, nuomos periodo, kiekio ir kitų dalykų.

Jei turite daugiau klausimų į juos mielai atsakys „OWEXX“ aptarnaujantis personalas.

Daugiau informacijos apie paslaugas galite rasti čia:

Reklaminių priekabų nuoma visoje Lietuvoje

Reklaminių tentų priekaboms gamyba

Kontaktai reklamos priekaboms išsinuomoti

Plačiau apie kompaniją „OWEXX“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite