Angle down Atgal

„Regitros“ darbuotojui Kaune nustatytas koronavirusas

„Regitros“ Kauno filialo egzaminuotojui šeštadienį, spalio 24 d., patvirtinta koronaviruso infekcija. Darbuotojas paskutinį kartą darbe lankėsi spalio 21 d. Pajutęs ligos simptomus iš karto nebeatvyko į darbą ir kreipėsi į šeimos gydytoją, kuris paskyrė COVID-19 testą.

„Regitra“ teigia, kad šis atvejis tolesniam vairavimo egzaminų paslaugų teikimui Kaune įtakos neturės.

Dėl šio įvykio vienas darbuotojas šiuo metu yra saviizoliacijoje, kadangi jis turėjo artimą kontaktą su sergančiuoju.

„Regitros“ pranešime primenama, kad Kauno filiale (Raudondvario pl. 234B), įskaitant ir šį susirgimą, iš viso koronaviruso infekcija buvo patvirtinta penkiems darbuotojams. Iš jų du darbuotojai jau yra pasveikę ir sugrįžę į darbą.

Įmonė sako dedanti visas pastangas, norėdama užtikrinti darbuotojų ir klientų saugumą. Visi darbuotojai yra aprūpinti dezinfekcinėmis ir apsaugos priemonėmis. Atvykę į darbo vietą darbuotojai matuojasi kūno temperatūrą, o pajutus ligos simptomus, prašoma neatvykti į darbą.

Darbas padaliniuose organizuojamas taip, kad būtų užtikrintas kuo mažesnis fizinis kontaktas patalpose, o egzaminų automobiliuose yra įrengtos specialios pertvaros. Egzaminų automobiliai ir teorijos egzaminų klasės po kiekvieno egzamino vėdinami ir dezinfekuojami.

Atvykstančių į „Regitrą“ prašoma būti sąmoningais ir laikytis bendrųjų saugumo reikalavimų: dezinfekuoti rankas, viso vizito metu dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, laikytis saugaus atstumo, už paslaugas rekomenduojama atsiskaityti ne grynaisiais pinigais, o banko mokėjimo kortele.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite