Angle down Atgal

Realybės šou „Sala“ nugalėtoja Reda, renginyje pasirodžiusi su buvusiu varžovu Viktoru, pakurstė kalbas

Šį rudenį realybės šou „Sala“ nugalėtoja Reda Matuliauskaitė turėtų išvykti ilsėtis į Tailandą. Egzotišką kelionę mergina iškovojo kartu su laidoje jos partneriu ir antrąja puse tapusiu Nerijumi Pakamore. Tačiau liepos pabaigoje „saliečiai“ pranešė, jog poilsiauti kartu vis dėlto nesiruošia.

Išsiskyrus Nerijaus ir Redos keliams, realybės šou gerbėjai ėmė itin domėtis, koks likimas laukia nugalėtojų pelnytosios dovanos. Kol kas nėra aišku, kas skris atostogų į Tailandą.

Tačiau ne mažiau televizijos žiūrovams rūpi, ir su kuo dabar draugauja „Salos“ nugalėtojai, kur veda jų meilės keliai.

Pasigirdo kalbos, kad Redos širdis vėl pasiruošusi naujiems santykiams. Antradienio vakarą Kaune vykusioje lazerinės ir estetinės dermatologijos bei plastinės chirurgijos klinikos „Amber Esthetic“ šventėje ji pasirodė su buvusiu varžovu, realybės šou finalo dalyviu Viktoru Višnevskij. Kas laimės „Salą“ – Nerijaus ir Redos ar Viktoro ir Evelinos pora, – tuomet, kai buvo rodoma laida, daug lėmė publikos simpatijos.

„Nemažai realybės šou dalyvių tebebendrauja tarpusavyje. Ne kartą esame susitikę ir mes“, – paslaptingai į klausimą apie galbūt užsimezgusius naujus santykius atsakė pašnekovai.

Reda ir Viktoras antradienio vakarą pabendravo su vienu žinomiausių Europoje savo srities profesionalų – plastinės chirurgijos specialistu profesoriumi Ali Juma – bei domėjosi jo darbais. Trumpam į Lietuvą atskridęs grožio meistras patirtimi dalijosi su mūsų šalyje dirbančiais kolegomis. Kartu su kitais svečiais Reda bei Viktoras šventinio renginio metu mėgavosi rankų darbo desertais ir juodaisiais eršketų ikrais.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite