Angle down Atgal

Raseinių rajono savivaldybė pasidalino gerąja patirtimi su kolegomis iš Šilalės

Šiandien Raseinių rajono savivaldybėje vyko susitikimas su Šilalės rajono savivaldybės atstovais, kurio metu pasidalinta gerąja patirtimi sprendžiant viešojo transporto klausimus. Susitikime dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės vadovai, UAB „Raseinių autobuso parko“ direktorius ir specialistai bei Šilalės rajono savivaldybės atstovai.

Vizito metu didžiausias dėmesys skirtas visuomeninio transporto vystymui ir plėtrai bei veiklos optimizavimui, atsižvelgiant į susidariusią situaciją dėl COVID-19. Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis diskusijos metu pabrėžė, kad viešąjį transportą turi užtikrinti Savivaldybė, skirdama visus reikiamus resursus efektyviam šios paslaugos įgyvendinimui.

Vykusio susitikimo metu Šilalės rajono savivaldybės atstovai domėjosi UAB „Raseinių autobusų parko“ vykdomais specialiaisiais reisais, maršrutų optimizavimo procesu ir kaip Raseinių rajono savivaldybei kartu su bendrove pavyko pasiekti esamų rezultatų, susidarius nepalankioms aplinkybėms dėl pandemijos. „Raseinių autobusų parko“ direktorius Kęstutis Derliūnas pabrėžė, kad sprendimas išlaikyti, tačiau laipsniškai sumažinti autobusų maršrutų reisus padėjo bendrovei išvengti didesnių finansinių nuostolių ir nesukėlė papildomos socialinės įtampos. Kęstučio Derliūno teigimu, UAB „Raseinių autobusų parkas“, operatyviai bendradarbiaudamas su rajono Savivaldybe, sugebėjo tinkamai reaguoti į susidariusius iššūkius. Prasidėjus karantinui buvo drastiškai sumažintos transporto sąnaudos, taip pat kreiptasi į Vyriausybę siekiant padengti patirtus nuostolius. Šiuo metu bendrovė intensyviai dirba, kad būtų atnaujinti autobusų maršrutai.

Susitikimo pabaigoje abiejų savivaldybių atstovai išreiškė norą stiprinti bendradarbiavimą rajonams aktualiais klausimais ir palinkėjo vieni kitiems sėkmės, prasmingų darbų bei reikšmingų sprendimų. Svečiai išvyko neslėpdami dėkingumo už dalijimąsi gerąja patirtimi ir pasiektais rezultatais transporto srityje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite