Angle down Atgal

Raseinių rajono atstovai dalyvavo kaimo jaunimo veiklai skirtame seminare

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra birželio 7 d. Kauno rajone, Noreikiškėse, organizavo seminarą „Jaunimo įtraukimas ir lyderystės skatinimas kaimo bendruomeninėje veikloje“. Jame dalyvavo Raseinių rajono vietos veiklos grupės „Raseinių krašto bendrija“ darbuotojos, Girkalnio, Berteškių, Žaiginio ir Nemakščių kaimo bendruomenių jaunimo atstovės, Savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vyriausioji specialistė Loreta Sirvidienė.

Seminaro lektorius Marius Ulozas kvietė visus diskutuoti, ką reiškia būti jaunu, akcentavo, kokios yra šiuolaikinio jaunimo tendencijos. Daug dėmesio buvo skirta temai, kaip į kaimo bendruomenių veiklą įtraukti jaunimą, kas jaunimui yra įdomu ir patrauklu. Tikimės, kad seminaro dalyviai, ypač mūsų bendruomenių jaunimas, grįžo su naujomis idėjomis ir mintimis.

Po seminaro vyko LEADER bendradarbiavimo ir vietos projektų, skirtų kaimo jaunimui, gerųjų pavyzdžių konkurso rezultatų pristatymo ir apdovanojimo renginys. Raseinių rajono VVG šiam konkursui buvo pateikusi teritorinio bendradarbiavimo projektą „Šildanti šviesa“. VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros Socialinio bendradarbiavimo skatinimo skyriaus vedėja Kristina Mockutė apdovanojimą už jaunimo bendruomeniškumo skatinimą per kūrybines veiklas dovaną įteikė Raseinių rajono VVG pirmininkei Irenai Dapkuvienei.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite