Angle down Atgal

Raseinių rajone plečiamos profilaktinių tyrimų apimtys

Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu nuo vasario 23 d.  išplėstos vienkartinių profilaktinių tyrimų apimtys, įtraukiant papildomas grupes: įmonių, organizacijų ir įstaigų darbuotojus, turinčius tiesioginį (nuolatinį ar laikiną) kontaktą su kitais asmenimis, taip pat individualia veikla užsiimančius asmenis, kurie turi tiesioginį (nuolatinį ar laikiną) kontaktą su kitais asmenimis, gaunančiais jų paslaugas.

 Nors vienkartiniai profilaktiniai tyrimai nėra privalomi, prekybos, gamybos ir paslaugų įmonių darbuotojai kviečiami prisidėti prie viruso valdymo ir išsitirti profilaktiškai.

Atkreipiame dėmesį, kad šis profilaktinis tyrimas nėra tikslingas asmenims, kurie persirgę COVID-19 liga ir nuo teigiamo SARS-Cov-2 PGR / antigeno testo rezultato praėjo mažiau nei 90 dienų, taip pat turintiems COVID-19 ligos serologinio antikūnų testo teigiamą rezultatą, jei nuo jo praėjo mažiau nei 60 dienų.

Registruotis profilaktiniam tyrimui galima Karštosios koronaviruso linijos telefono numeriu 1808 arba pildant elektroninę registracijos formą interneto svetainėje 1808.lt.

Ėminių paėmimas organizuojamas Raseinių rajono savivaldybės mobiliame punkte adresu: Ligoninės g. 4, Raseiniai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite