Angle down Atgal

Rasa Stoškuvienė ir Katažina Zvonkuvienė išleido naują dainą – „Laikas priklauso tau“

„Pozityvumo bomba“ – taip būtų galima apibūdinti naujos dainos ir videoklipo „Laikas priklauso tau“ atlikėjų duetą. Grupės KITAVA lyderė Rasa Stoškuvienė ir Katažina Zvonkuvienė – tai energija, temperamentu ir visad švytinčia nuotaika spinduliuojančios atlikėjos, kurios jau ne vienerius metus tuo dalijasi su savo muzikos gerbėjais. Tik dabar tai suskamba vienoje vietoje ir dvigubai smarkiau!

Dainos autorė Rasa Stoškuvienė, paklausta kaip kilo mintis šiam duetui ir kokia žinutė siunčiama klausytojui, su džiaugsmu pabėrė:  „Gi visiems mums būna, kad kartais paslystame ant savo rūškanos nuotaikos, nepasitenkinimo, kad gyvenimas per sunkus, kad rytas per greit atėjo, kadnamai per maži, kad diena saulės pagailėjo.... O jei tiesiog savęs paklaustume – PALYGINUS SU KUO :)) Tai menas džiaugtis gyvenimu. O duetas su Katažina visiškai neatsitiktinumas – tiesiog daina pati pasirinko giminingą sielą, kuri geba spinduliuoti džiaugsmu ir tuo dalintis su aplinkiniais.“

„Tai buvo nuostabus laikas... Kaip dažnai vis kažkur skubame, lekiame ir net nespėjame pastebėti gražiausių, o kartais paprasčiausių dalykų. Labai džiaugiuosi mūsų draugyste su Rasa ir dėkoju už nepaprastai šiltą ir tikrumo kupiną dainą. Nuostabus jausmas žinoti, jog turi sielos DRAUGĘ... Ir kaip gera, kai neprivalome nieko įrodinėti, o galime tiesiog mėgautis ŠIA AKIMIRKA. Ačiū už pasitikėjimą ir galimybę sukurti mažą stebuklą kartu“ – nuoširdžiai savo įspūdžiais dalijasi atlikėja Katažina Zvonkuvienė.

Videoklipo vaizdai iš auksinio Nidos pajūrio, ne tik visus gražina į vasarą, bet tikrai skleidžia stiprų emocinį užtaisą. Dainos tekstas, muzika, vėju besikeičiantys vaizdai ir dviejų pozityvumu spinduliuojančių atlikėjų visuma tiesiog įsupa kaip į saulėtą vasaros karuselę. Laimės faktorius čia tikrai yra. Atlikėjų stiliumi, kuris tiesiog susilieja su nuostabia gamta, pasirūpino dizainerė Diana Nevedomskytė.

Videoklipo filmavimas, montavimas, režisavimasGoda Mazrimaitė.

Dainos „Laikas priklauso tau“ muzikos ir žodžių autorė – Rasa Stoškuvienė

Dainos aranžuotėPaulius Jasiūnas

AtliekaRasa Stoškuvienė ir Katažina Zvonkuvienė


 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite