Angle down Atgal

Rapsų aliejus – mitai ir faktai

Jau nuo senų laikų žmonės augina skirtingas grūdines kultūras ir taip rūpinasi savo maistu. Rapsai nėra išimtis – ši grūdinė kultūra yra labai mylima žmonių dėl savo universalumo. Vieni populiariausių dalykų, gaminamų iš šio produkto yra rapsų aliejus ir medus. Tikriausiai kiekvienas šiomis dienomis rastų šiuos du produktus savo namuose. Taip pat, ši grūdinė kultūra yra plačiai naudojama gyvulių maisto gamybai. Toks pašaras yra pripildytas naudingųjų baltymų. Dažniausiai šiuo pašaru šeriamos vištos bei kiaulės. Nors ši grūdinė kultūra yra labai plačiai panaudojama daugelyje gyvenimo atvejų, aliejus vis dar yra apipintas mitais.

Turbūt vienas populiariausių produktų, gaminamų iš šių grūdų, yra aliejus. Jis yra laikomas vienu naudingiausių žmogaus organizmui, nes yra prisotintas vitaminais A, E ir D, Omega 3 polinesočiosiomis riebalų rūgštimis, o taip pat jame labai mažai sočiųjų riebalų rūgščių. Toks derinys yra tikra palaima kiekvieno žmogaus sveikatai.

Šiomis dienomis galime rasti labai daug neigiamų komentarų apie šį aliejų. Internete daugelis teigia, kad rapsai yra kenksmingi mūsų sveikatai. Tačiau, tai tikrai nėra tiesa. Svarbiausia, renkantis aliejų, yra įdėmiai skaityti etiketes ir pasirinkti tik šalto spaudimo produktą. Na, o jei norite visiškai ekologiškos prekės, galite susirasti specialius ūkininkus, kurie užtikrins kokybę.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite