Angle down Atgal

Rankinių plėšikai uostamiestyje toliau siautėja

Rankinių vagys Klaipėdoje „darbavosi“ ir savaitgalį. Jų taikiniu tapo mažiausiai trys moterys, kurios kreipėsi į policiją.

Kaip nurodė vietos policija, lapkričio 17 dieną į Klaipėdos policiją kreipėsi 1950 metais gimusi moteris nurodydama, jog tą pačią dieną apie 9 valandą 35 minutės, Žardininkų gatvėje, Klaipėdoje, nepažįstamas vyras iš rankų ištraukė pilkos spalvos odinę rankinę ir nubėgo. Rankinėje buvo piniginė su 72 eurais grynais pinigais, mobilaus ryšio telefonas "Samsung Galaxy J3".

Taip pat lakričio 17 dieną, Klaipėdos miesto policijos komisariate buvo gautas 1944 metais gimusios klaipėdietės pareiškimas, kad tą pačią dieną, apie 20 valandą 20 minučių, pareiškėjai einant Debreceno gatve, iš nugaros pribėgęs nepažįstamas asmuo išplėšė iš rankų rankinę ir pasišalino. Padaryta žala 128 eurai.

Lapkričio 16 dieną į Klaipėdos policiją kreipėsi 1946 metais gimusi moteris, nurodydama , jog tą pačią dieną, apie 9 valandą 35 minutės, Baltijos prospekte nepažįstamas vyriškis iš rankų pagrobė rankinę ir pabėgo. Žala – 60 eurų.

Policija dėl įvykių atlieka tyrimus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite