Angle down Atgal

Ramiajame vandenyne iš laivo iškritęs lietuvis jūrininkas išgelbėtas po 16 valandų

Ramiojo vandenyno pietinėje dalyje iš laivo iškritęs 52 metų jūrininkas iš Lietuvos po 16 valandų buvo rastas ir išgelbėtas, trečiadienį pranešė Prancūzijos Polinezijos gelbėjimo tarnybos.

Apie šio inžinieriaus dingimą antradienį ryte pranešė su Gibraltaro vėliava plaukiojančio laivo „Silver Supporter“ įgula. Buvo perspėta pakrančių apsauga, o laivas apsigręžė ir pradėjo plaukti atgaliniu keliu.

Tahičio pakrančių apsauga pasiuntė žvalgymo lėktuvą skraidyti virš akvatorijos, kurioje, kaip apskaičiuota, galėjo būti dingęs jūrininkas, atsižvelgus, kad jo vėliausi įrašai laivo dokumentuose buvo padaryti antradienį 2 valandą.

Galiausiai dingęs inžinierius vėlai vakare buvo pastebėtas „Silver Supporter“ įgulos plūduriuojantis vandenyje piečiau Pietų salų.

„Jis vandenyje išbuvo 16 valandų, bet jo sveikatos būklė gera, nepaisant tam tikro skysčių netekimo“, – sakoma Tahičio sostinės Papeetės pakrančių apsaugos pranešime.

Kol kas nežinoma, kodėl vyras iškrito iš laivo, bet „Silver Supporter“ dabar tęsia kelionę iš Naujosios Zelandijos į atokias Pitkerno salas.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite