Angle down Atgal

Rajono moksleiviai rinko šauniausius mokytojus

Gėlės, šypsenos, sveikinimai ir padėkos žodžiai – kasmet Tarptautinės mokytojų dienos proga pedagogus džiugina išskirtinis dėmesys, priklausantis tik jiems. Šiais metais Klaipėdos rajono mokyklose startavo nauja iniciatyva – šauniausių ir mylimiausių mokytojų rinkimai.

Mylimiausių mokytojų rinkimų idėjos sumanytoja Klaipėdos rajono mero pavaduotoja Violeta Riaukienė įsitikinusi, kad padėkos žodžių sunkiame ir atsakingame pedagogų darbe niekada nėra gana, todėl ir kilo sumanymas Tarptautinės mokytojų dienos proga pasiūlyti mokykloms rengti tokius rinkimus.

„Šalia mokytojo, kuris myli savo darbą, visuomet atsiranda daugiau talentų. Ir kolektyvuose tokie žmonės įneša įvairesnių spalvų, o gera atmosfera darbe, žinoma, taip pat prisideda prie geresnių rezultatų. Mums svarbu turėti tokių mokytojų, juos pamatyti ir įvertinti. Labai lengva pastebėti, kas mokykloje nėra gerai, ką galime kritikuoti, kas galėtų būti geriau. Kur kas sunkiau padėkoti už tai, kas šaunu, kas vyksta puikiai. Nuoširdžiai dėkoju visiems pedagogams už jų darbą. Jūs kuriate stebuklą. Pati didžiausia dovana mokytojui yra sutikti buvusį mokinį – sėkmingą, talentingą, tą, kuris prieina ir pasako ačiū ar netikėtai įteikia gėlių. Mokytojui tai yra pats didžiausias atlyginimas ir dovana“, – teigia vicemerė Violeta Riaukienė.

Mero pavaduotoja džiaugiasi, kad mokyklų bendruomenės aktyviai priėmė mylimiausių mokytojų rinkimų idėją, o mokiniai entuziastingai siūlė ir rinko šauniausiuosius.

„Žodis mylimiausias kiekvienam turi savo reikšmę: vienam tai demokratiškas mokytojas, kitam – dalykiškas ir kompetentingas, o gal tiesiog mylintis ir gerbiantis vaikus. Smagu, kad mokiniai buvo tokie aktyvūs. Būtent vaikų ir jaunuolių nuomonė yra labai svarbi, nes jie kasdien bendrauja su savo mokytojais, iš jų semiasi žinių. “, – sako vicemerė Violeta Riaukienė.

Nominacijas pelniusiems pedagogams buvo įteikti padėkos raštai, simbolinės dovanos.

„Dėkoju Švietimo ir sporto skyriaus mentorei Nijolei Gotlibienei, padėjusiai įgyvendinti šią naują įdėją. Manau, kad šis sumanymas taps gražia tradicija. Tai dar vienas būdas susitelkti bei pasidžiaugti gražiais dalykais“, – įsitikinusi mero pavaduotoja.

Klaipėdos rajono moksleiviai išrinko 10 mokytojų, kurie pelnė įvairias nominacijas:

  • Gargždų ,,Kranto“ pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojas metodininkas Giedrius Ratkus – ,,Populiariausias mokytojas 2020“.
  • Gargždų ,,Vaivorykštės“ gimnazijos  matematikos mokytojas metodininkas Giedrius Žemaitis – ,,Mylimiausias mokytojas 2020“.
  • Gargždų ,,Minijos“ progimnazijos istorijos mokytoja metodininkė Jūratė Grimalienė  ,,Šauniausia mokytoja 2020“.
  • Gargždų ,,Minijos“ progimnazijos geografijos mokytoja ekspertė Angelė Pakamorienė  ,,Šauniausia mokytoja 2020“.
  • Endriejavo pagrindinės mokyklos matematikos mokytoja metodininkė Dalia Norkienė  ,,Atkakliausia mokytoja 2020“.
  • Lapių pagrindinės mokyklos  geografijos vyresnioji  mokytoja Rita Sabaliauskienė – ,,Inovatyviausia mokytoja 2020“.
  • Agluonėnų pagrindinės mokyklos anglų kalbos vyresnioji mokytoja Irena Kaltauskienė  ,,Iniciatyviausia mokytoja 2020“.
  • Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos biologijos mokytoja metodininkė Diana Vepštienė  ,,Mylimiausia mokytoja 2020“.
  • Dituvos pagrindinės mokyklos istorijos mokytoja Milda Kontrimė  ,,Inovatyviausia mokytoja 2020“.
  • Plikių Ievos Labutytės pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotojas ugdymui ir tikybos vyresnysis mokytojas Andrius Mizgiris – „Charizmatiškiausias mokytojas 2020“.
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite