Angle down Atgal

Rajono abiturientams nuaidėjo Paskutinis skambutis

Šiandien Tauragės rajono abiturientams paskutinį kartą skamba skambutis, kviečiantis į mokyklinius suolus. Abiturientus sveikino bei sėkmės linkėjo Tauragės rajono savivaldybės vadovai, gimnazijų, mokyklų direktoriai, mokytojai, tėveliai, buvę bei jaunesnių klasių mokiniai.

Nuotaikinga atsisveikinimo su mokykla šventė jau nuo ankstaus ryto buvo jaučiama visame mieste – praeivių dėmesį traukė spalvingais balionais pasipuošusių, su garsiniais signalais važiuojančių  mašinų kolona.

Šventinis  šurmulys netilo ir pačiose mokymo įstaigose. Pasidžiaugta mokinių pasiekimais, palinkėta didelės sėkmės laikant egzaminus, renkantis tolesnį kelią, įgyvendinant savo svajones.

Šiemet Tauragės rajone paskutinis skambutis nuskambės 484 rajono abiturientams. Pasibaigus šėlsmui, abiturientų lauks brandos egzaminai.

Norint gauti brandos atestatą, reikia išlaikyti privalomą lietuvių kalbos ir literatūros bei dar vieną pasirinktą brandos egzaminą. Visiems privalomas lietuvių kalbos ir literatūros egzaminas vyks birželio 5 d. Be privalomo lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzamino, abiturientai galėjo rinktis laikyti dar šešių dalykų brandos egzaminus.

Kaip ir kasmet, vyks dvi brandos egzaminų sesijos: pagrindinė,  kuri jau prasidėjo nuo balandžio 10 d. ir baigsis birželio 21 d. ir pakartotinė – nuo birželio 22 d. iki liepos 7 d.

Kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Inesa Vaigauskienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite