Angle down Atgal

Radviliškio vaikai išlydėjo paukščius ir pramogavo miesto parke

Spalio 8 dieną, Radviliškio miesto vaikučiai lydimi auklėtojų, mokytojų ir tėvelių, nuo ankstaus ryto skubėjo į Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parką. Apžiūrėję medžiuose įkeltus inkiliukus įsitikino, jog paukšteliai paliko savo namučius ir daugumas paukščių išskrido žiemoti į šiltuosius kraštus. Didžiausią vaikų dėmesį traukė, įsikūręs nemokamas 10 pripučiamų batutų parkas. Radviliškio Jaunimo Klubas „Mix“, skatindamas bendruomeniškumą ir mažindamas socialinę atskirtį, įgyvendino projektą skirtą vaikams - „Sukvietę vaikus – išlydėsim paukščius“.

Projektas prasidėjo paruošiamaisiais darbais, kada projekto organizatoriai su partneriais, pasirodžius šilties rudeniškiems orams, kibo į darbą ir skubiai kvietė vaikus. Darželinukai, ikimokyklinio amžiaus ir mokyklinio amžiaus vaikai, buvo pakviesti atvykti išlydėti išskrendančių paukščių, bei nemokamai pramogauti 10 pripučiamų batutų parke. Į pramogas, viešinant informaciją per socialinius tinklus, buvo pakviesti atvykti ir visi kiti norintys vaikai, kurie su tėveliais, globėjais, šeimos nariais ir kitais atlydėjusiais asmenimis atėjo į šventę Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parke.

Vos pradėjus paruošiamuosius įrangos statymo darbus , pasirodė pirmieji mažieji draugai iš Radviliškio miesto „Eglutės“, „Kregždutės“ ir „Žvaigždutės“ lopšelių darželių. Aplankę parką, vaikai nuskubėjo ant batutų ir prie 10 batutų iki pavakario buvo daug vaikų juoko ir skambančių balsų. Taip krykštaujant ir besidžiaugiant pramogomis, vakare batutų parką buvo aplankę apie 400 pramogaujančių vaikų.

Projektas baigėsi padėkojant partneriams, pasikalbant apie šį projektą ir jo reikalingumą. „MIX“ nariai dėkoja projekto partneriams - Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro darbuotojams, kurie padėjo pakviesti ir į pramogas atvyko virš 100 jų globojamų šeimų vaikų. Dėkojame renginio partneriui - Radviliškio miesto kultūros centrui, administracijai ir darbuotojams už partnerišką bendravimą, muziką ir gražiąją paukštukę. Dėkojame Radviliškio miesto seniūnijai, už konsultacinę pagalbą, viešinimą ir išduotą leidimą renginiu. Ačiū Radviliškio seniūnaitijoms, už savo bendruomenių mažųjų gyventojų pakvietimą pramogauti, įgyvendinant projektą – „Sukvietę vaikus – išlydėsim paukščius“. Ačiū klubo savanoriams Simonai, Ramintai, Rasai, Broniui, Aivarui, Saidui, Vaivai, Simui, Angelei, Lukui, Skaistei už savanorystę viso projekto metu. Projektą „Sukvietę vaikus – išlydėsim paukščius“ finansavo Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Idėjos ir projekto autorystė priklauso Radviliškio rajono jaunimo klubui „MIX“. Nuoširdus AČIŪ ir iki kitų projektų.

Radviliškio rajono jaunimo klubo „MIX“ informacija.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite