Angle down Atgal

Radviliškio rajono savivaldybės demokratijos ir socialinių įgūdžių mokyklos „Ateitis“ mokiniai pradėjo antruosius mokslo metus

Radviliškio rajono savivaldybės demokratijos ir socialinių įgūdžių mokyklos „Ateitis“mokiniai, susirinkę iš rajono gimnazijų, rugsėjo 11 d. pradėjo antruosius mokslo metus. Radviliškio rajono savivaldybės didžiojoje salėje mokinius pasitiko ir su mokslo metų pradžia „Ateities“ mokykloje pasveikino šios mokyklos vadovas Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis. Savivaldybės meras kartu su mokyklos kuratore J. Steponavičiene susirinkusiam jaunimui pristatė 2019–2020 m. m. gaires ir planus, palinkėjo atkakliai siekti užsibrėžtų tikslų, būti iniciatyviais, mylėti bei puoselėti savo gimtąjį kraštą.

Vėliau mokiniai apsilankė Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biure ir Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus Atvirame jaunimo centre „Jaunimo erdvė“, susipažino su jų veiklomis ir teikiamomis paslaugomis.

2019–2020 m. m. mokyklos „Ateitis“ mokiniai toliau domėsis vietos savivalda, susipažins su savivaldybės administracijos darbuotojų ir savivaldybės įstaigų veikla, diskutuos aktualiais klausimais, teiks pasiūlymų savivaldybės administracijai, aktyviai bendradarbiaus tarpusavyje.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite